Apple Watch 2 nemusí dorazit na jaře

Informace, které k nám přicházejí od analytiků a takzvaných interních zdrojů, nejsou bez milosti. Zábavné je množství protichůdných informací, které k nám přicházejí, takže některé z nich musí být nakonec správné. Když všichni doufáme Apple Watch 2 V březnu, zhruba rok po druhé hlavní řeči a když je první připravena k prodeji, kdy budou vydány chytré hodinky Cupertino, nové informace zajišťují, že na jaře nebudou žádné nové hodinky Apple.

V tomto případě existuje několik zdrojů, které mají znát plány společnosti Apple. Tyto zdroje poskytují: Březen je příliš uspěchaný Aby dorazily Apple Watch 2.0. Nejnovější pověsti zaručují, že začnou vyrábět první jednotky koncem tohoto měsíce, a blogem Marka Gurmana byla osoba odpovědná za šíření, že měsíc zvolený pro jejich prodej bude březen. Gurman ve svých předpovědích obvykle selhává, a tak se tato nová informace stává nespolehlivou.

Nejsem si jistý, zda to všechno brzy uvidíme. Některé věci, které jsem slyšel z různých zdrojů, naznačují, že se v březnu nového hardwarového modelu Apple Watch nedočkáme. Designová partnerství, příslušenství, takové věci, ale ne „Watch 2.0“ s mnoha novými hardwarovými funkcemi, jako je fotoaparát. Možná se mýlím, jistě, ale slyšel jsem toho dost na to, abych si to myslel.

Podle těchto slov bude v březnu událost. Novinka v této události nové senzorové pásyněco, na co se v minulosti myslelo. Na druhou stranu, všechno je nový běžný model iPadu, iPad Air 3 V březnu pravděpodobně dorazí se 4palcovým iPhonem známým jako iPhone 6c a případně se nakonec bude jmenovat iPhone 5e. V každém případě a jako vždy, pouze čas nás může osvobodit od pochybností.