Apple Watch, analýza a první dojmy

Podívejte se na Apple Watch

Foto: Slash Gear

Stále máme několik týdnů na nákup. Hodinky, které probudí každý pohled na Apple Watch mezi pravidelné publikum pro výrobky z jablek.

Dokončit kreslení vlastních výsledků První dojmy z Apple Watch od odborných médií, kteří to dokážou po hlavním projevu.

Design a vzhled Apple Watch

Pokud jde o design, každý může mít svůj vlastní vkus. Je pravda, že existuje mnoho lidí, kteří věří, že Apple Watch mohou nabídnout atraktivnější vzhled, ale je to nepopiratelné budovat kvalitu. Společnost Apple v tomto ohledu nezklamala a z Apple Watch udělala dobře navržené inteligentní hodinky v jakékoli ze svých tří verzí.

Hliníková verze (základní model) bude díky své ceně jistě nejprodávanějším modelem, ale Apple Watch s ocelovým pouzdrem mají mnohem stylovější vzhled. Chromování, které neunikne našim známkám. Pokud jde o zlatou verzi, je překvapivé, že Apple dostal takový produkt ve své první generaci, ale vzhledem k tomu, že počáteční cena začíná na 10 000 $, bude si jej kupovat jen velmi málo lidí.

Podívejte se na Apple Watch

Foto: Slash Gear

Popruhy nabízejí minimalistický design, V řadě Apple. Systém, který nám umožňuje vzájemnou výměnu, nás rychle nutí mít trochu nehtu, jinak nás stisknutí tlačítka, které uvolní mechanismus zapínání mezi hodinkami a náramkem, bude stát víc. Tato metoda je samozřejmě mnohem rychlejší než běžná metoda založená na pinech a umožňuje komukoli změnit svůj náramek Apple Watch během několika sekund.

Samotné řemínky Apple Watch však nelze změnit pouhým stisknutím tlačítka. V případě ocelový límec, tento systém je také k dispozici a můžeme to tak zkrátit, takže si to přizpůsobíme na zápěstí, aniž bychom potřebovali další nástroje nebo jít ke klenotníkovi.

Obrazovka Apple Watch

Jak již většina z vás ví, Apple Watch se budou prodávat v následujících zemích: Verze 38 mm a 42 mm. Hlavní věcí není rozlišovat mužskou a ženskou verzi, ale vybrat si tu, která nejlépe odpovídá našemu obrysu zápěstí.

Je zřejmé, že displej Apple Watch je pro mnohé jeho hlavní silnou stránkou. 38 milimetrů se zdá být příliš malý číst text nebo komunikovat prsty. I když to není obrovské, 42 milimetrů se v tomto případě jeví jako nejvhodnější volba.

Foto: iMore

Jako úlovek některé z Apple Watch někdy příliš mnoho informací najednouztěžuje interpretaci. To se děje také v hlavní nabídce a nabízí obrovskou sbírku ikon, které nás přinutí rozpoznat každou aplikaci podle vzhledu její ikony. Nyní je to snadné, protože již není k dispozici mimo standardní aplikace, ale čím více si nainstalujeme, tím složitější bude spuštění aplikace, která nás zajímá.

Kvalita obrazovky je vynikajícínabízí živé barvy s dobrým kontrastem a širokými pozorovacími úhly. Je důležité si uvědomit, že na úrovni kvality není žádný rozdíl mezi modelem představujícím Apple Watch Sport a další řadou se safírovým sklem.

Používání Apple Watch

Apple přepracoval specifické rozhraní pro své hodinky, a proto Trvá několik minut, než si zvykne vedení. Některé prvky vašeho softwaru jsou k dispozici pro iOS, ale jiné vyžadují, abychom měli určité období učení.

Rolovací gesta a jejich použití digitální koruna je nejdůležitější věc Musíme se naučit seznámit se se systémem Apple Watch, ostatní položky jsou intuitivní a čas nám umožní procvičovat.

Digitální koruna Funguje perfektně A je to skvělý způsob, jak posouvat nebo zvětšovat obraz a vyvarovat se umístění prstů na malou obrazovku Apple Watch.

Podívejte se na Apple Watch

Foto: iMore

Podobný Force Touch se s většinou svých akcí ještě nedělá. Tato technologie dokáže rozpoznat měkký dotek, ale ti, kteří testovali Apple Watch, změnili stisknutí kláves na dlouhá klepnutí. Opět vyžaduje proces adaptace, aby bylo možné tuto funkci správně využívat.

Senzory na spodní straně pouzdra Apple Watch fungují tak, jak mají přesné měření našich vibrací bez nutnosti dalšího příslušenství.

Baterie Apple Watch

Foto: Engadget

Použití, které zaručují, je 18 hodin V Cupertino pro Apple Watch hodinky vždy používá normálně. Problém je v tom, že každé z běžných slov podléhá jeho interpretaci a ti, kteří vyzkoušeli hodinky Apple, zejména pokud využijeme jeho plný potenciál, zvýší rychlost poklesu autonomie Apple Watch.

Volejte Siri, přijímejte hovory, relativně častá oznámení. To vše nesplní 18hodinovou autonomii, ale zde neexistuje řešení, jedná se o první generaci tohoto produktu a pravděpodobně ve více než jednom případě Ukončíme den s vypnutými hodinkami Apple Watch.

Výsledek

Již jsem jasně vyjádřil svůj názor na Apple Watch a po přečtení se znovu potvrzuji. první analýzy.

Apple Watch skvělý produkt, ale neopodstatněný Za to, co nám opravdu dává, a to ještě více, vzhledem k tomu, že mnoho chytrých hodinek existuje už roky a konkurence je skvělá prodejní alternativa, která v současné době není kompatibilní s iOS.

Klady

 • Kvalita obrazovky
 • Možnosti
 • Mechanismus

Nevýhody

 • Nedostatečná samostatnost
 • Cena
 • Není potápěč
 • Skóre editora
 • Hodnocení 3,5 hvězdičkami

399 Až 18 000


 • Apple hodinky
 • Posouzení:
 • Publikováno v:

 • Poslední změna: