Apple Watch by v budoucnu mohly měřit krevní tlak

Apple Watch série 4, která byla nedávno oznámena, nás všechny šokovala některými inovacemi. V mém případě, iSchopnost získat elektrokardiogram za 30 sekund a nejjednodušším způsobem, jaký lze očekávat.

Apple věnoval velkou pozornost tomu, jak důležité jsou Apple Watch pro zdraví, a ukázalo jim to. To způsobilo, že se fámy a úniky nezastavily ani ve dnech po prezentaci a nyní Nápady pro Apple Watch, které dokážou měřit krevní tlak.

Tato fáma není nová a když jsem ji poprvé slyšel, zněla stejně přehnaně jako možnost získat EKG. Tak, Tato funkce je opět silnější a nebudu říkat, že to není možné (I když se mi to zdá)

V tomto případě, Měření krevního tlaku bude dosaženo pomocí technologie 3D Touch / Force Touch, která se narodila v Apple Watch.. Tlak, který vyvíjíme na Apple Watch ve spojení se senzory, umožňuje Apple Watch vypočítat krevní tlak člověka.

Stejná fáma, další podobná zařízení, která jsou v současné době na trhu pro získávání krevního tlaku v prstech. Nejsou daleko od citlivosti a specificity ramenních tlakoměrů používaných jak v nemocnicích a zdravotnických zařízeních, tak i soukromě, ale jsou rozhodně prvním krokem k rychlému, osobnímu a přizpůsobenému měření krevního tlaku. komfortní.

Chcete-li dokončit lisování, Zvěsti také oživují neinvazivní glukometr Apple Watchmůže měřit hladinu glukózy v krvi (hladinu glukózy v krvi nebo „hladinu cukru“) bez nutnosti krevního vzorku. To bude představovat nebývalý pokrok v medicíně a zlepší život mnoha diabetiků a pomůže nediabetikům diagnostikovat je a vyhnout se jim včas.