Apple Watch nebudou součástí zkoušek

Příchod smartphonů, nový způsob podvádění na zkouškách. Jeho trvalé připojení k internetu a schopnost ukládat velké množství dokumentů vedly mnoho studentů k tomu, aby je používali jako zvláštní pomůcku při zkouškách.

Je zřejmé, že v prvních letech existovalo jen velmi málo lidí, kteří vlastnili tento typ mobilních telefonů, ale nyní, když jsou tak populární, je to pro učitele, kteří vás netlačili, vzácné. zbavte se toho před zkouškou.

Něco podobného se děje s chytrými hodinkami. V prvních letech jeho života nikdo netušil, že nevinné hodiny ukazují čas. Příchod Apple Watch znamenal, že mnoho lidí zná skutečný potenciál těchto mobilních telefonů. v malém.

Tváří v tvář této situaci se šíří slovo mezi vysokými školami a univerzitami po celém světě a vyzývá učitele, aby se probudili a sledovali jakékoli chování. Existují dokonce přímo univerzity zakazovat nosit hodinky na zápěstíNabídka pracovní doby studentům, kteří si chtějí být vědomi času zbývajícího do dokončení zkoušek.

Podvádění na zkoušce je u některých profilů studentů zcela běžné a tato technologie navíc pomohla vyvinout stále sofistikovanější způsoby detekce. Apple Watch nezůstanou bez povšimnutí, pokud jste si mysleli investujte 350 $ na složení zkoušek Možná není dobrý nápad vidět závod lépe.

Bude také více místa Apple Watch budou zakázány. Dalším z nich bude řízení, protože řízení chytrých hodinek za jízdy, stejně jako mobilní telefon, je velmi nebezpečné a výrazně zvyšuje pravděpodobnost nehod.