Apple Watch nejsou vodotěsné hodinky

https://www.youtube.com/watch?v=CPpMeRCG1WQ

Včera Apple hodinkyjsou hodinky od společnosti Apple, jejichž vydání se očekává na začátku roku 2015 bez konkrétního měsíce. O chytrých hodinkách už toho bylo řečeno hodně a Apple hodil do bazénu s produktem navrženým k doplnění iPhone, který nabízí úplně jiný zážitek, než na jaký jsme zvyklí.

Skutečnost, že hodinky nevypadnou až do roku 2015, zdá se, že Apple posloužila k přeskočení některých detailů hodinek, které se nám nemusí líbit. výdrž baterie to je stále záhada.

Další detail o Apple Watch je nepotopíme to stříkající voda, déšť atd. I když odolává. To je velká nevýhoda hodinek, zejména pro ty, kteří sní o koupání s nimi, ale pravdou je, že voda se zařízením příliš nevychází.

Kromě těchto problémů jsme se také dozvěděli více o tom, jak to funguje. Například můžeme vložit rozložení aplikace Podle našich představ stačí na několik sekund stisknout ikonu a poté ji můžeme přesunout na požadované místo. Tato metoda je podobná metodě, kterou jsme již v iOS používali k přesunu aplikací po odrazovém můstku.

Taky “Odeslat Ping na můj iPhone»Spočívá v přehrávání zvuku na našem iPhone po celé hodiny. Toto je způsob, jak vytvořit zvukové upozornění k vyhledání terminálu, pokud nevíme, kde je.

Konečně offline transakce Hodinky vám umožňují provádět určité úkoly, jako je platba Apple Pay, přehrávání hudby přes Bluetooth, protokol aktivity uživatele nebo spouštění určitých aplikací.

Očekává se, že Apple Watch budou k dispozici začátkem roku 2015. 350 dolarů pro nejjednodušší model.