Apple Watch: Recenze a analýza videa

Apple Watch jsou již v našich rukou a my jsme měli možnost je několik dní intenzivně testovat. V našem případě a Prostorově šedá povrchová úprava a 38mm sportovní obrazovka. V této analýze a video recenzi Apple Watch ve španělštině vám ukážeme rozbalení, zahrnuté příslušenství, design, funkčnost, navigaci a srovnání s konkurencí.

https://www.youtube.com/watch?v=VdsM7ZjHZ3U

Vybalení Apple Watch

V případě sportovní verze chytrých hodinek Apple je zařízení zabaleno ve vysoké krabici. V popisu produktu vidíme, že je dodáván s extra páskem uvnitř balení, ale ve skutečnosti se jedná o delší náramek, který můžeme vyměnit za ten, který byl dodán ve výchozí době. rozměry “. Výměna řemínků je extrémně jednoduchá a bude nutností pro ty, kteří chtějí Apple Watch nosit na pravém zápěstí, jako v našem případě.

Když zapnete hodinky a počkáte o něco déle než minutu, budete moci vybrat jazyk, zápěstí, na kterém budete chytré hodinky nosit a směr kopce. V jednom z posledních kroků konfigurace si můžete vybrat, zda chcete stáhnout všechny aplikace na vašem iPhone, které jsou kompatibilní s hodinkami smartwatch. Naše doporučení je, abyste tento krok přijali, i když jej můžete kdykoli později povolit.

Design

Prostorově šedá povrchová úprava vypadá lépe než na fotografiích. Šedé hliníkové tělo hodinek s černým řemínkem, elegantní vzhled. Velikost 38 mm této obrazovky pohodlně padne na tenké zápěstí, i když 42mm obrazovka je více vizuální (i když skok je malý, rozdíl může být velký, takže doporučujeme druhou obrazovku).

Rozměry hodin jsou vhodné. Některé konkurenční hodinky, například LG G Watch R, jsou velmi objemné a objemné. Jiné, například Gear Fit, mají špatný ergonomický design. Apple odvedl dobrou práci při navrhování těchto Apple Watch. tělo, které pohodlně sedí na zápěstí a to se nikdy neobtěžuje.

Jedna věc, kterou je třeba v této části vylepšit, je kvalita obrazovky. Informace je obtížné vizualizovat, když sluneční světlo svítí přímo venku.

Apple to znovu věděl perfektně kombinujte hardware a softwarepoložky, které jdou ruku v ruce s tímto novým zařízením. Největším problémem Android Wear je jako vždy fragmentace, takže uvidíme, že navigace nefunguje dobře na některých smartwatchech Motorola nebo LG, to je firmware Apple Watch v daném okamžiku. Domovskou obrazovku, kde jsou zobrazeny všechny ikony, lze podle potřeby přeskupit z nativní aplikace Apple Watch pro iPhone, kterou najdeme v iOS 8.2 nebo na stejných hodinkách. I když jsou tyto ikony malé, obrazovka vždy bezchybně reaguje na naše dotyky.

Navigace Apple Watch

«ciferníky“Je pravda, že v současné době nám Apple nabízí jen několik místních možností a vývojářům nejsou v současné době k dispozici.” „Tváře“ společnosti Apple jsou však dobře udržované a některé mají desítky možností, které nám umožňují přidat na obrazovku další informační prvky, jako je zbývající kapacita baterie, počasí, stopky, aktuální datum nebo fáze měsíce. Apple opět dělá něco stylového.

Posunutím prstu z horní části obrazovky zjistíme oznámení. Posuňte prst ze spodní části, kterou jsme našli «Zobrazování«, Který ukazuje funkce, které můžeme konfigurovat a často používat. V našem případě jsme poskytli přímý přístup k nastavení hodin (abychom mohli ztlumit), monitoru srdečního tepu, mezinárodních hodin, zbývající baterie, kalendáře a počasí.

koronová navigace je doplňková ale také hraje důležitou roli při zobrazení nabídky aplikace. S tímto prvkem se budeme moci postupně pohybovat napříč časovými osami, zprávami nebo e-maily, protože někdy zablokujeme navigaci, když vložíme prst do středu obrazovky.

Když otočíme zápěstí, automaticky se aktivují hodiny, aby nám zobrazily čas nebo poslední oznámení, systém, který funguje docela dobře: nejprve se zobrazí aplikace a osoba, která nás kontaktovala, a poté odpovídající zpráva. V tomto případě, Pohybový senzor Apple Watch Funguje to docela dobře, protože v počátcích Samsung Gears hodinky nereagovaly dobře na ohyb zápěstí, což se u jiných hodinek Android Wear stále děje. Zdá se, že Tizen tento problém vyřešil.

PRocessador skrytý v Apple Watch silný: nikdy jsme nikdy neměli zpomalení. Navigace je plynulá, bezproblémová a aplikace se otevírají rychle.

Tělesné cvičení

Apple Watch mě nezklamal přítel při cvičení. Váš snímač srdečního tepu je vždy v pohotovosti a uchovává historii, která bude v lékařském oboru velmi užitečná. Implementace „Událost“ je úspěchem společnosti Apple. Jeho rozhraní je snadno pochopitelné, což nám pomáhá získat okamžitou představu o tom, jak ho může náš každodenní život zlepšit.

aplikace ovládání cvičení poskytuje také rychlé informace, které nám pomáhají dosáhnout cílů. Aplikace nám ukazuje srdeční frekvenci, spálené kalorie, ujetou vzdálenost a uplynulý čas. Zvláštní je, že vám Apple Watch ukáží odměnu, pokud dosáhnete svých cílů.

baterie

Nabíječka Apple Watch se díky své funkci velmi snadno připevňuje k hodinkám. zmagnetizovaná vrstva. Vidění toho mě však zpočátku zklamalo. nabíječka nefungovala. Zjistil jsem, že se jedná o běžný problém a je vyřešen restartováním hodin. V mém případě se to nestalo. Nakonec jsem byl nucen obnovit hodiny, začít od nuly, abych potvrdil, že nabíjení funguje. Naštěstí se zdá, že problém je se softwarem, ne s hardwarem.

Apple oznámil, že Apple Watch budou mít zhruba 19 hodin autonomie, ale pravdou je, že po celodenním používání Apple Watch tuto hranici překračuje. Doporučujeme jej však nabíjet každou noc.

Stojí za to koupit Apple Watch?

Verze Apple Watch

Odpověď je jednoduchá: Pokud jste milovníky hodinek nebo chcete dobré zařízení zodpovědné za kontrolu vaší fyzické aktivity pod kontrolou, pak ano. Pokud ne, nedoporučujeme kupovat Apple Watch. V současné době je první generace Apple Watch funciona jako doplněk k našemu iPhone, oznamovací centrum (může vás trochu pobláznit, pokud máte doma několik produktů Apple) a dobrý měřič fyzické aktivity, který přidává trochu více do našeho každodenního života.

Hlasový asistent Siri funguje dobře a rychle, ale měl by být schopen jej detekovat automaticky bez nutnosti potvrzení na obrazovce klepnutím na něj automaticky odeslat zprávu, když přestaneme mluvit. Siri by s námi měl více komunikovat Na Apple Watch.

Další položka, kterou je třeba vylepšit, je kvalita reproduktoru: Hovory jsou slyšet jasně, pokud jsme v atmosféře absolutního ticha, obvykle druhá osoba vyjádří, že má potíže s dobrým poslechem.

většina aplikace třetích stran Fungují také spíše jako doplněk bez pobídek, které nás vybízejí k tomu, abychom místo iPhonu používali aplikaci Apple Watch, ale doufáme, že se směr v příštích měsících změní. Důležitým a docela lichotivým bodem pro Apple Watch je, že na své premiéře již má přes 3 000 aplikací (něco, na co by se konkurenti dívali se závistí).

Poslední slovo je jako vždy vaše.