Apple začne vydávat záložní iPhony k opravě

Apple dnes ráno zahájí instalaci nového opravného systému pro iPhone 6, 6s, 6 Plus a 6s Plus ve vybraných obchodech v Americe, aby zkrátil čekací doby uživatelů v Apple Store. USA, Evropa a Japonsko, na základě informací uniklých zaměstnanci. Místo dokončení oprav v obchodě jako dříve, například výměnou půlměsíce na přední kameru Systém oprav se začne nabízet ve specializovaných centrechNa oplátku bude během tohoto období zakoupeno 16 GB zálohovací zařízení.

Zařízení bude odesláno z Apple Store v závislosti na tom, zda nabízí jednu z následujících možností. tyto tři problémy:

  • Zařízení nelze ze žádného počítače připojit k iTunes bez zjevného důvodu.
  • IPhone se vůbec nezapne.
  • IPhone nepřekračuje rámec loga Apple.

Apple svým zaměstnancům sdělil, že tato opatření by jim mohla ušetřit spoustu času, který by mohli věnovat jiným úkolům v Apple Store. Pokud zákazník souhlasí s opravou svého zařízení mimo Apple Store, bude stejné zařízení poskytnuto ve verzi 16 GB pro použití při opravě. Společnost Apple poprvé nabízí zákazníkům kredity pro iPhone mimo web Pokud jste zakoupili v Apple Store a očekáváte, že tyto opravy budou trvat 3–5 pracovních dnů.

Není pochyb o tom, že vše, co šetří čas v Apple Store, je dobrá zpráva, také jsem viděl, kolik z nich bylo v daném dni v týdnu na plný výkon, takže je téměř nemožné domluvit si schůzku nebo vyřešit naléhavý problém, je to docela nové a běžné.