Apple zahajuje bezplatné kurzy, aby se naučil programovat a vyvíjet aplikace Ano, čtete to správně, Apple něco dává

Apple zahajuje bezplatné kurzy, aby se naučil programovat a vyvíjet aplikace Ano, čtete to správně, Apple něco dává

Apple oznámil iniciativu společnosti Apple zahájit zcela bezplatné kurzy a platformy pro sdílení výuky a učení Swift a Xcode, vývojového prostředí pro programovací jazyk a aplikace.

Udělají to prostřednictvím platformy známé jako „Develop in Swift“ (neznámá pod vynalézavými jmény společnosti Apple) a hodlají poskytnout učitelům a studentům programování nástroje, které se budou při používání obou nástrojů učit. .

(Manzana)

Hlavním cílem je, aby mladí studenti začali vyvíjet aplikace pro Apple, takže tyto nástroje budou klíčem k poskytování znalostí a usnadnění vývoje v mnohem otevřenějším prostředí, než jaké společnost kdy měla.

Nejprve jsou tyto kurzy určeny lidem s dostatečnými znalostmi programování, ale jsou navrženy tak, aby vytvářely spojení mezi výukou a učením ze stejného důvodu.

Iniciativa bude zahájena prostřednictvím Apple Books, kde budou knihy nalezeny Vývoj v průzkumech Swift, vývoj v zásadách Swift AP CS a Rozvíjet v Swift Fundamentals, V obchodě Apple již existuje.

Bude také pátá kniha Vyvíjejte v kolekcích dat Swift, Všechny jsou zaměřeny na vzdělávací publikum, mohou si je však stáhnout a naučit kdokoli, kdo hodlá tyto zdroje využívat.

Susan Prescott, viceprezidentka společnosti Apple pro trhy, aplikace a služby, popsala tuto iniciativu takto:

„V rámci našeho závazku pomáhat rozšiřovat přístup k výuce informatiky se více pedagogů, bez ohledu na jejich původ, učí kódovat a učit další generaci vývojářů a designérů“

Díky tomu společnost Apple poskytuje nejen výukové materiály, ale také se zaměřuje na posílení schopností programovacích nástrojů, a tedy i aplikačního ekosystému.