Apple zdůrazňuje doporučený věk pro používání aplikací v App Store

Verze App Store přizpůsobená pro zařízení iOS se neustále vyvíjí Důležitá varování před zakoupením aplikace.

Před několika dny společnost Apple el Oznámení „Nákupy v aplikaci“ vyhnout se obavám nebo si myslet, že stahujeme bezplatnou aplikaci, když ve skutečnosti existuje úplný katalog příslušenství k nákupu v aplikaci. Uživatel tedy předem ví, že aplikace bude mít po stažení integrované nákupy.

Apple přidal k aplikacím na několik hodin druhé oznámení, ale tentokrát doporučený věk pro používání aplikace. Viditelnost oznámení je velmi dobrá, protože se používá tučně, větší písmo a také sada je orámovaná, takže zobrazení neúmyslně jde přímo tam.

Ačkoli App Store není obchod s aplikacemi se sexuálním obsahem (zásady společnosti), je to pravda. určitý stupeň násilných praktik a her Nedoporučuje se pro děti, ty, které milují aplikace po celý den pomocí iPhonu nebo iPadu svých rodičů.

Pokud aplikace nabízí nákupy v aplikaci a doporučený věk použití je příliš vysoký, je lepší ji neinstalovat, pokud si s ní dítě může hrát. Bohužel, aplikace, která zřídka nabízí integrované nákupy a zjistili jsme, že právě teď je pro vývojáře nejziskovější.

Přečtěte si více – Pluginy pro nákup v aplikaci generovaly minulý měsíc 76% zisku App Store Zdroj – 9to5Mac