Apple zveřejnil pět reklam zobrazujících aplikace Apple TV 4

Po zveřejnění mnoha oznámení o Apple Watch, o funkci „Hey Siri“ a fotoaparátu iPhone 6s to mimo jiné přišlo. 4. generace Apple TV. Jak víte, nový set-top box pokousaného jablka je zcela odlišný od předchozího modelu, především díky vlastnímu App Store, ze kterého si můžeme stáhnout všechny druhy aplikací, i když v tuto chvíli ne tolik. Publikováno 5 inzerátů15 sekund dlouhé, všechny níže

Disney Infinity 3.0

První oznámení je pro Disney Infinity 3.0, nový díl této herní skříňky, který dorazí také na Apple TV. V takových hrách se zdá, že Apple TV 4 bude označovat předchozí a další ve videohrách. Nebude to letos, ale věřím, že konzole zmizí a budou v jednom. Včas.

HBO HNED TEĎ

V této reklamě můžete vidět scénu z mega známé série Game of Thrones, série, kde jsem si všiml, že jsem žádnou epizodu nesledoval ani minutu. Tato scéna (nebo cokoli jiného) se používá k představení aplikace HBO NOW, která je k dispozici také pro ATV4. HBO je jedním z nejpopulárnějších kabelových a satelitních televizních kanálů ve Spojených státech.

Asfalt 8

V reklamě níže vidíme jednu z nejlepších (pro mě) automobilových her v App Store a je k dispozici také pro Apple TV čtvrté generace. Pokud nevíte, doporučuji si ho stáhnout i pro iPhone. Hodnota.

Netflix

Jak by to mohlo být jinak, Netflix je také na Apple TV 4, ačkoli tato aplikace je již pro předchozí modely. S Netflixem, který přišel do Španělska jen před měsícem, můžeme streamovat mnoho televizních seriálů a filmů.

Křížová cesta

Nakonec vidíme oznámení her nabízených se čtvrtou generací Apple TV v září v hlavní proslovu Crossy Road. Tato hra je téměř stejná jako v systému iOS, jediný rozdíl je v tom, že můžeme hrát s přítelem nebo příbuzným, kterého můžeme zasáhnout.