Hra

AppleCare + je k dispozici ve Španělsku

iPad Mini 2019

Jelikož jsme viděli příchod AppleCare + pro produkty, které si můžeme u nás koupit několik dní, jedná se o další novinku, kterou nás Apple v pondělí 18. března překvapil. Poté, co byl web, který mnozí z nás považují za hlavní hrdiny AirPods druhé generace a základnu AirPower, na několik hodin vypnut, nám nakonec zůstaly nové modely iPad Air, iPad mini a volitelné doplňky. pronájem Jedná se o AppleCare + pro nové iPady a také pro iPhone, Apple Watch a dokonce i HomePod.

AppleCare +

Ano, AppleCare + je k dispozici také pro iPhone, Apple Watch a HomePod

Je také důležité vědět, že Apple zahájil možnost uzavření smlouvy s tímto AppleCare + v naší zemi, kde je pokryto rozbití obrazovky, kromě hardwarového pokrytí, včetně technické podpory po dobu až dvou let od odborníků a minimálně dvou náhodných škod. Škody způsobené touto nehodou Za poškození obrazovky musíme zaplatit poplatek 29 €, v případě poškození obrazovky, a 99 € za jiné typy poškození.

Výhody nákupu AppleCare + kromě práv spotřebitele Poskytnutí opravy nebo výměny produktů, které nejsou v souladu s kupní smlouvou, prodávající zdarma do 2 let od dodání v souladu s Obecným zákonem obrany spotřebitele a uživatelů. Spotřebitel může také vznést nárok vůči výrobci, pokud to není možné nebo pokud je nadměrné zatížení požadovat vůči prodejci, proto můžeme říci, že jednáme s druhem pojištění, které zlepšuje výhody uživatele proti možným škodám způsobeným pádem a podobných důvodů. Na to se nevztahuje záruka ani u společnosti Apple, ani u jiných značek.

V případě iPhone jsou ceny AppleCare + následující

Pro uzavření smlouvy s touto službou musí být na zařízení poskytována oficiální záruka a prvních 60 dnů po zakoupení. Není to jako AppleCare, se kterým můžeme uzavřít smlouvu i v posledních dnech záruky produktu. V tomto případě Ceny tohoto pojištění, které nám nabízí společnost Apple Zařízení iPhone, která jsme našli v obchodě Apple, jsou následující:

  • iPhone 7 a iPhone 7 Plus 149 Euro
  • iPhone 8 a iPhone 8 Plus 169 Euro
  • iPhone XR 169 Euro
  • iPhone XS a iPhone XS Max 229 eur

U modelů iPhone XS a XS Max došlo k výraznému nárůstu, ale to je normální. obrazovka je nejdražší mezi různými modely iPhone. Cena je docela nízká pro zbytek iPhone.

V případě iPadu jsou ceny AppleCare + následující

V případě iPadu najdeme v Apple store, Tyto ceny AppleCare + jsou o něco levnější než ceny iPhone a u 11 a 12,9palcových modelů iPad Pro vidíme, že nejdražší jde až na 139 eur, zbývající ceny jsou následující:

  • Cena iPadu 2018 79 Euro
  • IPad mini 5. generace 79 Euro
  • Nový iPad Air také 79 Euro
  • 11 a 12,9palcový iPad Pro 139 Euro

Ceny AppleCare + na Apple Watch a HomePod

A nezapomínají ani na toto pokrytí pro Apple Watch Series 3 a Series 4 v Apple. V těchto případech cena AppleCare + stoupá o: 99 EUR za modely řady 4 a 65 EUR za modely řady 3. Pro uživatele, kteří chtějí chránit své inteligentní reproduktory před možným poškozením, je AppleCare + s pokrytím HomePod 45 eur a v těchto případech nemůžeme najít pokrytí, které nabízejí, a musíme platit poplatky za služby jako u jiných zařízení. V každém případě mají všechny tyto produkty možnost tento rozsah uzavřít, zbytek zůstane v AppleCare uschnout, jako je Apple TV nebo AirPods.

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba