Archos New Diamond, model střední třídy s výsuvným displejem za méně než 300 EUR

Spolu s novým Archos Oxygen 68 XL, Kyslík 63 Y 57Francouzská společnost těsně před zahájením MWC 2019, „speciální edice“ střední třídy Archos New Diamond. Inovace je integrace. výsuvná přední kamerajsme viděli dříve v modelech jiných společností, jako je Naživu. Mobilní telefon tím nekončí, ale nabídne více. Podívejme se na ostatní funkce tohoto nového terminálu …

Vlastnosti Archos New Diamond

Mobilní telefon nám přináší velmi dobré hardwarové funkce. Uvidíme co Funkce Archos New Diamond:

Obrazovka a rozložení

Zatahovací kamera vyjadřuje mnoho vynikajících detailů z hlediska designu a pohodlí … Zářez nebo zářez obrazovky je eliminován, další typy perforací jsou zbytečné a ve spojení s ultratenkými rámečky je obrazovka plně využita. “Celá obrazovka“Nebo”celá obrazovka“. Tímto způsobem a Poměr obrazovky k tělu přesahující 90%… vynikající!

Kromě toho nelze ignorovat technické vlastnosti. My máme Panel typu AMOLED s rozlišením Full HD + 2 340 × 1 080 pixelů a Hustota pixelů 404 PPI. Úhlopříčka široká, 6,39 palce Díky rozšířenému formátu, který usnadňuje držení, 19,5: 9. Terminál je dodáván ve skleněném pouzdře, které umožňuje použití technologie bezdrátového nabíjení.

Paměť, procesor a operační systém

JE Archos New Diamond processor Osm pozoruhodných jader MediaTek, Helio P70čipová sada, kterou lze považovat za výkonnou pro střední pásmo. Mimochodem, paměť nezůstává pozadu 4 GB RAM a 128 GB ROM. Karta micro SD může tuto paměť dále rozšiřovat až na 1 TB. Skvělý! A operační systém doprovázející tento vynikající hardware již byl aktualizován následovně: Android Pie 9.0.

    Dodává se s Archos New Diamond, Helio P70 a až 128 GB ROMDodává se s Archos New Diamond, Helio P70 a až 128 GB ROM

Buben

Archos New Diamond baterie navrhuje nám Kapacita 3 400 mAhMyslíme si, že je to pro takové dary pohodlné. Kromě toho mobilní technologie integruje technologii: Bezdrátové nabíjení Qidost pro dobrou samostatnost.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotosystém, máme kvalitní vybavení schválené vynikajícími značkami. Hlavní fotoaparát Archos New Diamond (zadní) duální, se 16 MP snímačem Sony IMX 499 a 5 MP snímačem Samsung (clona f1,8) pro efekt bokeh. přední kamera se skládá z jediného výsuvného 12 MP snímače, s clonou f2.0. Tato selfie kamera má funkce AI, jako je portrét a zkrášlovací režim.

Spojení

Ve spojení máme přenos dat na úrovni 4G LTE, dvoupásmové Wi-Fi a Bluetooth 4.2. Tento mobilní telefon má moderní port USB typu C a připojení NFC očekávané od mobilního telefonu Made in Europe. Odemknout. snímač otisků prstů integrovaný do obrazovkya další kouzlo tohoto nového terminálu.

Cena nového diamantu Archos

JE Cena Archos New Diamond Bude to kolem 299 eur, což je perfektní cena za váš dar. Až v květnu se však plně objeví na trhu, takže si budeme muset počkat o něco déle.

    Archos New Diamond podporuje zatahovací kameru Archos New Diamond integruje výsuvnou kameru pro „celou obrazovku“

Výsledky a názory na Archos New Diamond

Archos New Diamond Mobilní telefon střední třídy, který byl příjemně překvapen začleněním výsuvné kamery, jsme zjistili, že je vyhrazen pro vyšší rozsahy. Kromě toho nám mobil nabízí celkově vynikající funkce a elegantní a osobitý design, který využívá prostor k zobrazení „celé obrazovky“.

Oficiální web společnosti Archos ve Španělsku.