ARK Survival Evolved přichází na Android příští týden

Toto je svět posledních týdnů hry na mobilních platformách se pohybuje více než obvykle. Jen před pár dny jsme dostali zprávu, že Asphalt 9 přijde na operační systém zeleného androidu ve velmi krátké době. O několik dní později byl příchod Life, jedné z nejpopulárnějších počítačových her, divný, byl oznámen letos v červenci. Jen před několika minutami se potvrdilo, že byla vydána další z nejpopulárnějších videoher. pro Android i iOS. Ano, jak si můžete přečíst pod předmětem OBLOUK, v tomto případě bude přejmenován ARK: Evoluce přežití.

První trailer hry pro mobilní operační systémy jsme viděli v březnu. Příchod vývojáře na tento měsíc byl nyní potvrzen na jejich oficiálních fórech.


Které PC hry se dostaly na mobilní zařízení po Fortnite a PUBG?


ARK: Survival Evolved vydána pro Android a iOS 14. června

Je pravda, že společnost dnes oznámila svůj odchod pro mobilní systémy je to 14. června. Jak jsme zmínili na začátku článku, ačkoli jeho oficiální vydání bylo v březnu, dosud nebylo formalizováno prostřednictvím oficiálního fóra.

přežití oblouku se zlepšilo

S ohledem na jeho téma a fungování ARK: Evoluce přežitíJe známo, že vypadá docela podobně jako původní počítač. Stručně řečeno, najdeme tam panorama Věk dinosaurů Abychom přežili na těchto i na dalších nepřátelích, budeme muset hledat nejrůznější zdroje: RPG hra navždy. Nejlepší ze všeho je, že hra bude obsahovat režim přežití, ve kterém budeme muset bojovat s ostatními hráči, ani více, ani méně. 50 lidí k přežitíněco podobného tomu, co vidíme Fortnite a PUBG. Dobrou zprávou je, že hru lze zdarma stáhnout na naše smartphony. Jedinou „nevýhodou“ je a mikroplatbyKromě nákupu speciálních předmětů a předmětů můžeme eliminovat všechny typy reklamy.

Pokud jde o tyto typy mikroplateb, společnost je něco jako Sezónní balíček to nám umožní koupit si celou hru na měsíc nebo rok na 3,99 $ a 34,99 $ resp.


Změny v Clash Royale: Poškození a rychlost karet Supercell byly ponechány takto


Zdroj | Přežijte na Theark