Arrow Science, návyková lukostřelba

Screenshot_201703d06-200114

Včera jsme vám nechali některé z nejlepších her roku 2017. Byla to kompilace, něco nezbytného v tak těžkou neděli po MWC v Barceloně. Dnes v pondělí víme, že také potřebujete zajímavou hru, která zmírní únavu prvního dne v týdnu. Denní hra dorazila, připravená ke stažení a hraní celé hodiny.


Google Play nám po omezenou dobu nabízí tisíce bezplatných ikon


Protože není snadné udržet úroveň každý den, dnešní hra není tak dobrá jako ta, kterou jsme vám včera nechali. Přesto je to dodávka, kterou milujeme, a kromě toho, že je jednoduchá, vytváří výzvu, jak prochází úrovněmi. Toto je Arrow Science a jak název napovídá, věc budou šipky.

Arrow Science má několik herních režimů, ve kterých můžeme trávit hodiny. Nejprve nám ponechává úrovně, které musíme projít, abychom se posunuli vpřed. Existují desítky, ai když je první jednoduchý, věci se rychle zkomplikují. Hlavním cílem hry je dosáhnout konečné úrovně a proto musíme střílet šípy na různé cíle, nechat je projít různými místy a podivný předmět prorazit.

photo5902157351543220498

Ovládací prvky jsou velmi jednoduché, protože stačí stisknout obrazovku a nasměrovat šipku a počkat, až se síla zvýší. Trvá trochu křivky učení, Věci jsou mnohem jednodušší, když vystřelíte několik šípů a změříte sílu, s jakou jsou vystřeleny.

Druhý herní režim je jedním z nejzajímavějších, protože budeme muset dosáhnout nejvyššího skóre tím, že střílíte šípy na ovoce padající z nebe. Hra nám dá více sekund za každé ovoce, na které klikneme, což je pro nás velmi důležité, abychom mohli hrát dál. Jedná se o zajímavý mod, který je stále obtížnější překonat.

photo5902157351543220497

Mluvíme bezpochyby o jednoduché, ale návykové hře, která je ideální pro ty chvíle nudy, když žijeme v metru nebo čekáme na autobus. Přestože obsahuje reklamy, je zdarma.


Hailo je nyní plně integrováno do Mytaxi a můžete jej odinstalovat


Arrow Science | Google Play