Assasin's Creed Rebellion pro Android již brzy

Assasin’s Creed Rebellion pro Android již brzy

Na konci loňského roku získala sága Assassin’s Creed film, který poskytl nový pohled na historii templářů. Dnes, o měsíce později, Ubisoft oznámil svůj bezprostřední příjezd Assasin’s Creed Rebellion pro Android a iOS. Pokud máte rádi epos a ať už znáte historii jeho postav nebo ne, budete ho milovat.


Senzory otisků prstů pod obrazovku dorazí v roce 2018 díky Qualcommu


S Assasin’s Creed Rebellion Vrátili bychom se do patnáctého stoletíKde se setkává tajné bratrství templářů a vrahů. Jako RPG s využitím různých postav této ságy budovat naše vlastní bratrstvía samozřejmě bojovat proti templářům.

Assasin’s Creed Rebellion pro Android: hra, kde si vytvoříme svůj vlastní příběh

V eposu, pokud jsme již milovali jeho historii se schopností vytvářet naše bratrství, nebudeme si ji užívat jako nikdo jiný. Zejména ve hře Ubisoft Můžeme hrát s více než 40 postavami. Jak jsme řekli, mezi nimi najdeme to známé Ezio, Aguilar nebo Claudia.

Takže prostřednictvím misí po vítězství v bitvách vyhrajeme vylepšování našich zbraní a schopností naší postavy. Jak jsme o úroveň výš, pokračujeme v rozšiřování našeho herního bratrství a trénovat nové zabijáky. Může tedy zažít tento velký epos z jiného úhlu a Rozvíjejte příběh svým vlastním způsobem.

Datum příjezdu a dodržování předpisů

Assasinovo vyznání povstání pro Android

Pokud jde o kompatibilitu s různými smartphony, společnost Ubisoft dala jasně najevo, co chtějí dělat. přesuňte tuto hru na většinu zařízení. Hra proto bude kompatibilní se smartphony od Androidu verze 4.1 až po současnost. Tímto způsobem bude pokryta většina zařízení.

Ubisoft navíc hru velmi optimalizoval, abychom ji mohli hrát velmi podrobně. Smartphony s až 2 GB RAMproto by jej prakticky žádný uživatel nezmeškal. Nakonec Ubisoft, Assasin’s Creed Rebellion pro Android již brzy a bude to zcela zdarma.


Stáhněte si nyní novou hru Futurama pro Android