Asus ROG má novou verzi myši Gladius II

bezdrátové herní myši Všichni vztek a výrobci podporují tento trend uvedením nových myší, které obsahují lehké dobíjecí lithium-iontové baterie nebo jsou nabíjeny indukčním proudem. Mluvili jsme například o nových myších spuštěných společnostmi jako včera. Logitech, HyperX nebo Razer. Dnes jsme vám chtěli říct o novém Bezdrátová technologie Asus ROG Gladius II.

Bezdrátová technologie Asus ROG Gladius IIBezdrátová technologie Asus ROG Gladius II

Bezdrátové specifikace Asus ROG Gladius II

Jak se hráči začínají méně starat o zpoždění bezdrátových periferií, začíná se objevovat více bezdrátové herní myši. Nový Bezdrátová technologie Asus ROG Gladius II se snaží částečně konkurovat Logitech G Pronedávno zveřejnil recenzi na tuto herní myš.

Společnost ASUS vydala bezdrátovou verzi Republic of Gamers (ROG) Gladius II. Nový ROG Gladius II Wireless od společnosti Asus Zachovává si tvar, rozložení tlačítek a přilnavost původního Gladius II, ale je bezdrátový, nemá spodní RGB LED difuzor a váží 130 gramů – jen o 20 gramů více než jeho kabelový sourozenec.

Mezi vylepšení, která přicházejí s tímto Asus ROG Gladius II Wireless, patří silnější senzor …

JE ROG Gladius II Wireless od společnosti ASUS Využívá kombinaci RF 2,40 GHz a Bluetooth BLE s nízkou latencí k dosažení nízkých vstupních zpoždění až 1 ms. Myš obsahuje optický senzor s rozlišením 16 000 dpi (ve srovnání s původními 12 000 dpi pro kabelovou verzi). Pokud si nejste jisti bezdrátovým přehráváním, můžete okamžitě přepnout do kabelového režimu připojením dodaného kabelu USB k přednímu konektoru micro USB.

Myš používá USB pro vstup i nabíjení baterie. Očekáváme, že ROG Gladius II Wireless bude mít o něco konkurenceschopnější cenu než ostatní. Logitech G Pro Wireless (cena se pohybuje kolem 140/121 eur).

Přes: Asus ROG

Zdravím z hloubky bytů.