ASUS ROG Phone II je již ve Španělsku. Získejte dostupnost a cenu

JE ASUS ROG Phone II již ve Španělsku. Mobilní telefon byl zformátován asi před měsícem, ale nyní je v zemi, kdy ho můžeme získat. Mobil je ideálním konkurentem pro: Black Shark 2 ProMáme co do činění s plnohodnotným herním mobilem. Pokud tedy chcete zkontrolovat jejich dary a cenu, kterou lze získat, máme je zde.

VLASTNOSTI

Mobilní telefon a 6,6palcový AMOLED displej s rozlišením Full HD + 2340 x 1080 pixelů a úžasné Obnovovací frekvence 120 Hz. Jako hardware máme pokročilý špičkový procesor. Snapdragon 855 Pluss neuvěřitelnou (a dokonce zbytečnou) pamětí 12 GB RAM plus sklad 512 GBv opačném případě Zadejte UFS 3.0. Baterie nás během oficiálního oznámení překvapila. Kapacita 6 000 mAh A společně 30W rychlé nabíjení.

Pokud jde o fotosystém, a Duální hlavní fotoaparát se 48 MP a 13 MP senzoryTento širokoúhlý, když přední kamera není moc pozadu, 24 MP pro selfie výborná kvalita. Mobilní telefon má moderní konektivitu, podporuje 4G LTE, Bluetooth 5, moderní Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac / ad a NFC konektivitu. Nechybí port USB typu C, zvukový konektor a snímač otisků prstů jsou integrovány do obrazovky.

Cena ASUS ROG Phone II ve Španělsku

O ní Cena ASUS ROG Phone II ve ŠpanělskuMobilní telefon byl na oficiální webové stránce v zemi vyhlášen jako 899 eur.

ASUS ROG Phone II Ultimate Edition

Využíváme této příležitosti a hlásíme to ASUS ROG Phone II Ultimate Edition Bylo také oznámeno, že jde o výkonnější verzi stejného mobilního telefonu, ale s 1TB ROM (běžná verze má 512 GB) a LTE konektivitou až 2 Gb / s. Mimochodem, tato verze se do Evropy dosud nedostala.

ASUS ROG Phone II je špičková hra, která je nyní k dispozici ve ŠpanělskuASUS ROG Phone II je špičková hra, která je nyní k dispozici ve Španělsku

Dostupnost ASUS ROG Phone II ve Španělsku

A asi Dostupnost ASUS ROG Phone IINyní si můžete rezervovat ve Španělsku a zásilky mohou začít 20. září. ASUS. Již jsme řekli, že cena je 899 EUR. Pokud jde o verzi Konečné vydání 1 TB ještě není v Evropě a neexistují žádné informace o cenách.

Oficiální stránka ASUS ve Španělsku