Asus Zenfone 6 je dodáván s procesorem Snapdragon 855, zvukovým konektorem; …

asus, asus zenfone, smartphone asus zenfone, asus zenfone 6, zenfone 6, spustit asus zenfone 6, spustit zenfone 6, datum vydání asus zenfone 6, datum vydání zenfone 6, cena asus zenfone 6, cena zenfone 6, funkce asus zenfone 6, funkce zenfone 6, funkce asus zenfone 6, funkce zenfone 6, fotoaparát asus zenfone 6, fotoaparát zenfone 6, fotoaparát asus zenfone 6, fotoaparát zenfone 6 Asus potvrdil, že jeho nejnovější vlajková loď Zenfone 6 bude mít procesor Qualcomm Snapdragon 855 a zvukový konektor.

Asus uvede svůj nejnovější smartphone Asus Zenfone 6 ve španělské Valencii 16. května později v tomto měsíci. Tchajwanský nadnárodní výrobce smartphonů a počítačů zveřejnil na Twitteru ukázku potvrzující, že Zenfone 6 bude mít před uvedením na trh procesor Snapdragon 855 od společnosti Qualcomm.

Kromě procesoru bude mít Asus Zenfone 6 také zvukový konektor, který na chvíli dostalo mnoho dalších výrobců smartphonů od vlajkových lodí. Teaser bude také dodáván se třemi sloty pro připojení dvou SIM karet a karty microSD, stejně jako oznamovací LED a inteligentní přepínač. Asus však nezmínil funkčnost inteligentního přepínače.

“Uchovávejte základní informace,” řekl Asus v tweetu. Vysílejte 16. května 2019 ve 20:00 (SELČ). # ZenFone6 #DefyOrdinary “.

V nedávném příspěvku na Instagramu sdílel Marcel Campos, vedoucí globálních marketingových operací společnosti Asus, Morseovu abecedu jako název. Kód přeložen jako „LIGUEPARA855-4813-5000EFALECOMSTEPHANPANTOLOMEUEDUARDOCAMPOSSILVA“

Když odejmeme slova, která jsou portugalská, a při pohledu pouze na čísla, 855 by pravděpodobně znamenal procesor Snapdragon 855, 4813 by mohla odkazovat na kombinaci objektivů 48MP a 13MP fotoaparátu, zatímco 5000 je pravděpodobně 5 000mAh baterie.

V předchozím teaseru Asus navrhl, že Asus Zenfone 6 bude mít bezzásuvkový displej a možnou vyskakovací přední kameru.

Nezapomeňte, že minulý měsíc smartphone získal certifikaci FCC (Federal Communications Commission), jak je vidět na webových stránkách FCC.

Přečtěte si také Asus Zenfone 6, který bude spuštěn 16. května: Vše, co víme o vlajkové lodi Asus

Podle seznamu FCC bude příští vlajková loď Zenfone podporovat 18W rychlé nabíjení. Obrázky na webu FCC ukazují, že na zadní straně telefonu bude nastavení duálního fotoaparátu. Pod horizontálním modulem fotoaparátu na zadní straně je také snímač otisků prstů.