Asus ZenFone Lite L2 se objeví na oficiálním webu s obrázky a specifikacemi

Společnost ASUS zveřejněno nové Asus ZenFone Lite L2 Děkujeme, že vám dnes můžeme ukázat obrázky i funkce.

Fotoaparát v tomto smartphonu má řadu provozních režimů, včetně režimu na výšku a nočního režimu HDR.

Známý indický expert Sudhanshu Ambhore nadále přináší veřejnosti zajímavé zprávy z odvětví mobilních zařízení.

Asus ZenFone Lite L2Asus ZenFone Lite L2

Specifikace Asus ZenFone Lite L2

Tentokrát známý twitterer zveřejnil také několik vysoce kvalitních obrázků Specifikace Asus ZenFone Lite L2se objeví na oficiálních webových stránkách společnosti.

Asus ZenFone Lite L2Asus ZenFone Lite L2
Asus ZenFone Lite L2Asus ZenFone Lite L2

Tento telefon zůstává v rozsahu rozpočtu. Mezi jeho funkcemi najdeme 5,5palcový displej s poměrem stran 18: 9, který pokrývá 82,5% plochy předního panelu a má jas 400 cd / m2. Nejvýkonnější verze bude vybavena Qualcomm Snapdragon 430 SoC, zatímco nejzákladnější verze bude mít Snapdragon 425. Zatím není jasné, zda je budou odlišovat jiné vlastnosti.

Asus ZenFone Lite L2Asus ZenFone Lite L2

Velikost paměti RAM se zdá být 2 GB. V sekci fotografií bychom měli poznamenat, že k hlavnímu fotoaparátu bude připojen obrazový snímač s rozlišením 13. Fotoaparát obdržel systém fázového automatického zaostřování a objektiv s clonou F / 2.0. Jak jsme již zmínili dříve, má to několik provozních režimů, včetně režimu na výšku a režimu, který nám umožní pořizovat HDR fotografie v noci. Můžeme říci, že přední kamera bude mít rozlišení 8 megapixelů.

Právě teď Cena Asus ZenFone Lite L2Pokud však vezmeme v úvahu funkce, které má, můžeme očekávat, že bude kolem 100 eur. Postaráme se, abychom vám zasílali všechny novinky.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.

Table of Contents