Auto Sleep, ideální pro sledování vašeho spánku

Auto Sleep, ideální pro sledování vašeho spánku

Monitorování spánku je něco, co obecně zvyšuje zájem nositelných uživatelů a je jednou z funkcí mnoha kvantových náramků. Apple Watch nepřichází standardně ve svých funkcích, ale můžeme najít mnoho aplikací, jak to udělat, přinejmenším stejně jako jiné náramky na trhu, které mají k tomu všechny potřebné senzory a díky App Store fungují. tento úkol.

Ze všech a po vyzkoušení dobrého repertoáru rozhodně dávám přednost automatickému spánku.je aplikace, která nabízí spoustu informací o vašem snu a dělá ji tak jednoduchým způsobem, že chci jen hluboce analyzovat její vlastnosti, které jsou pro tento úkol ideální a odlišit ji od ostatních.

Nic zvláštního na práci

To je nejlepší způsob, jak shrnout, co Auto Sleep dělá. Na screenshotech titulu můžete vidět množství informací, které vám tato aplikace nabízí pomocí senzorů vašeho iPhone, nejen Apple Watch. Všechny tyto informace se shromažďují, aniž by se dělo něco zvláštního, nebo alespoň aniž byste si toho všimli. Nemusíte říkat, kdy jít spát, nemusíte nechat svůj iPhone na posteli, když spíte, není třeba stisknout žádné klávesy ani nic podobného.Funkce Auto Sleep automaticky detekuje, kdy spát, a to i při malém spánku, když si doma dopijete oběd na pohovce. Jako jsou? Používání docela jednoduchých, ale velmi efektivních algoritmů.

Automatický režim spánku kombinuje informace z vašeho iPhone a Apple Watch, aby věděl, kdy usínáte. Kromě toho můžete zadat své obvyklé pokyny, které vám usnadní úkol. Když vaše Apple Watch zjistí, že vaše srdeční frekvence klesá, máte potíže s pohybem a nepoužíváte iPhone, zjistí, že spíte, protože jej máte na zápěstí.. Když se ráno začnete pohybovat, předpokládá se, že se probudíte. Je to snadné, ale velmi účinné.

Velmi přesná a úplná data

Když si to přečtete, řekl jsem, okamžitě pochybujete o přesnosti těchto údajů. Ale když to zkusíte na pár dní a uvidíte, že to nastaví čas, kdy jdete spát a vstávat, I přes délku toho malého zdřímnutí si můžete lehnout na gauč, pak skepse ustává.

Informace, které poskytuje, jsou rozděleny na různé karty: hodiny ukazující globální vizi vašeho dne a toho, v čem jste spali; Kvalita s grafikou a procenty, která vás informují o kvalitě vašeho spánku; Den, srdeční frekvence, pohyby atd. S mnohem přesnějšími údaji o tom. A co je nejlepší, s informacemi, které Apple Watch shromáždily, to dělá bez nutnosti instalovat na hodinky jakékoli aplikace.také zabraňuje nadměrnému vybíjení baterie. Aplikace Apple Watch je volitelná a pouze pro informační účely jsem ji vlastně nenainstaloval.

Velmi jednoduchá a intuitivní konfigurace

Dalším klíčovým bodem aplikace je, že její konfigurace je velmi jednoduchá. Pokud jste vyzkoušeli podobnou aplikaci, možná jste si všimli, že požadovaná data jsou příliš pevná, nepřizpůsobují se vašim každodenním zvykům nebo jsou příliš složitá, aniž byste plně pochopili, co chtějí vědět. AutoSleep má konfiguračního asistenta, který pomůže aplikaci znát vaše zvyky v několika dobře vysvětlených krocích. a může být přesnější ve vašich měřeních.

Aplikace vám dokonce umožňuje sledovat spánek, aniž byste museli nosit hodinky Apple Watch, ale takto shromážděná data jsou mnohem méně přesná. Jak mohu spát s hodinkami a baterie vydrží celý den? Nejlepší je trochu změnit své každodenní návyky, hodinky si nabijte před spaním a hned po vstávání, zatímco se chystáte do práce.takže jej můžete nosit celou noc, když spíte. S těmito dvěma malými poplatky za den budete mít dostatek autonomie, abyste mohli hodinky používat ve dne i v noci.

Automatický režim spánku.  Sledujte svůj spánek (AppStore Link)

Automatický režim spánku. Sledujte svůj spánek

TANTSISSA HOLDINGS PTY LTD4,53476

4,49 EUR

Tato aplikace není zdarma a přestože je pravda, že existuje dobrý repertoár bezplatných aplikací, které údajně nabízejí to samé, Pokud to zkusíte, nejprve vás přesvědčí jeho snadné použití a těsnost jeho rozměrů.. Vývojář jej navíc neustále aktualizuje o vylepšení, takže podpora je více než správná. Náklady na to stojí za zaplacení 2,99 EUR.