Automobily: Rychle jako blesk pro iPhone a iPad - 8 tipů a triků

Automobily: Rychle jako blesk pro iPhone a iPad – 8 tipů a triků

Tipy, triky a triky pro jízdu v autě plnou rychlostí: Bleskově rychle

Cars: Fast As Lightning (Fast As Lightning ve španělštině) Velmi zábavná, barevná a zábavná hra pro iPhone a iPad Budeme muset soutěžit s Lightning McQueenem a ostatními postavami v populárním filmu Disney.

Jedná se o bezplatný titul s integrovanými nákupy vyvinutý společností Gameloft. Pokud však chceme přeskočit nakupování a využít naši hru na maximum, budeme muset použít řadu tipů a triků, o kterých vám řekneme níže.

Dokončete mise a získejte odměny

automobilové rychlé bleskové triky (1)

Výzvy, kterým čelíme v levém horním rohu této automobilové hry, nám umožní vyhrát odměny v podobě mincí a zkušeností. Je to velmi jednoduchý způsob, jak vydělat peníze navíc, takže se pokuste splnit co nejvíce výzev.

Umístěte na trať mnoho zatáček, ramp a překážek

automobilové rychlé bleskové triky (2)

Utraťte všechny peníze, které můžete použít Postavte na trať všechny druhy ramp, sudů, překážek a atrakcíprotože nám to umožní získat o něco více zkušeností v každém závodě a také udělat trať skvěle vypadat.

Věnujte pozornost úrovni obtížnosti každého závodu

automobilové rychlé bleskové triky (2)

Než začnete závodit proti kterémukoli ze svých konkurentů, vždy mějte na paměti úroveň obtížnosti a stav vašeho vozu. Pokud je úroveň příliš vysoká, ale auto jste právě opravili, využijte šanci. Ale buďte opatrní, protože není nic horšího než plýtvat benzínem v poraženém závodě.

Utrácejte plyn s hlavními konkurenty

automobilové rychlé bleskové triky (3)

Na závodní dráze nás vozy s vavřínovými věnci kolem jejich jmen budou držet vpřed v dobrodružství. To vám umožní odemknout nová auta a turnaje.

Po dotyku s modrou tečkou zvedněte prst

automobilové rychlé bleskové triky (1)

Když se dostanete do modrého bodu, musíte stisknout obrazovku provést pohyb a získat hybnostale nezapomeňte tlačítko uvolnit ihned poté, co to uděláte, protože to zabrání podvádění.

Sbírejte peníze z budov

automobilové rychlé bleskové triky (4)

Pokud jste ve svém městě postavili dostatek budov, nezapomeňte se k tomu často vrátit. sbírat peníze aby se mohli dále hromadit.

Probuďte ospalá auta

automobilové rychlé bleskové triky (3)

Díky 148 aplikacím, pokud jedno z aut chrápe ve vaší garáži, kliknutím na ně je odstraníte. Získáte další zkušenosti.

Pomozte hlavním autům

automobilové rychlé bleskové triky (4)

Hlavní postavy příběhu mohou jít do města opravit a aktualizovat. Snažte se vylepšovat co nejvíce. Má také přání, která můžete splnit, abyste získali zkušenosti.

Auta: Rychle jako blesk ve videu

Pokud jste si hru ještě nestáhli a chcete vidět, jak na to, nemůžete si nechat ujít naši videohru:

Stáhněte si Cars: Fast As Lightning pro iPhone, iPad a iPad Mini

Získejte tento bezplatný titul v našem zcela bezplatném poli ke stažení:

Máte rádi Gameloftovu automobilovou hru? Zjistili jsme, že je to krásné! Pokud víte o jiné podobné hře nebo chcete zdůraznit zajímavý tip, nezapomeňte, že tak můžete učinit z komentářů. Děkuji!

Na iPadizate | Podívejte se na všechny automobilové hry pro iPad