Autorizováno: Tesla Motors je již v Mexiku Společnost Elona Muska již v naší zemi působí.  Nyní je to oficiální.  Jak bylo uvedeno při spuštění mexického webu, automobilka Tesla Motors…

Autorizováno: Tesla Motors je již v Mexiku Společnost Elona Muska již v naší zemi působí. Nyní je to oficiální. Jak bylo uvedeno při spuštění mexického webu, automobilka Tesla Motors…

Společnost Elona Muska již v naší zemi působí.

Nyní je to oficiální. Jak bylo uvedeno při otevření mexické webové stránky, Automobilka Tesla Motors oficiálně dorazila do Mexika. Viceprezident společnosti Tesla pro globální komunikaci, Ricardo Reyes, odhalil, že projekt se vaří od začátku roku. Po důkladné analýze vnitrostátního trhu zjistili, že značka má dostatečnou kupní sílu a zájem na otevření své první národní dceřiné společnosti a konkurenci v odvětví luxusních automobilů. Tesla Mexico bude první dceřinou společností společnosti Elon Musk v Latinské Americe.

Model, který přijdou do naší země, je Model S., auto vybavené autopilotem, dotykový panel, na kterém jsou řízeny všechny ovládací prvky, konektivita LTE, dvoumotorový pohon všech kol, automatická synchronizace se všemi chytrými zařízeními řidiče. Toto vozidlo zrychlí z nuly na 100 km / h za pouhé 3,0 sekundy a jeho baterie nabízí dojezd až 435 kilometrů.

Od příštího pondělí se proto zahájí předprodej modelu S, který odloží auto od online obchodu Tesla. Je třeba zaplatit 80 000 pesos jako zálohu. Konečné náklady na auto ještě nebyly zveřejněny, ale protože neexistuje žádný distributor, je zaručeno, že cena bude stejná jako ve Spojených státech: 75 000 $ (asi 1 300 000 pesos). K tomu se připočítá DPH a náklady na logistiku vaší zásilky a první dodávky budou provedeny od druhého čtvrtletí roku 2016.

Reyes uvedl, že plánuje otevřít svůj první fyzický obchod také příští rok. Prozatím je to již otevřené „Galerie“ v obchodním centru Santa Fe v Mexico City, Kde můžete živě potkat Model S, Av. Vasco de Quiroga, Cuajimalpa, Antigua Mina sídlí v La Totola.