AutoSleep nabízí nový design a kompatibilitu s klávesovými zkratkami Siri

watchOS 5 je operační systém kombinovaný s výkonným hardwarem s názvem Apple Watch. Skutečný kvantifikátor spánku, který je dodáván jako standard, však velmi chybí. Nebylo by divné, kdybychom to viděli na watchOS 6, ale čekali jsme také na watchOS 5 a stále musíme používat aplikace třetích stran k měření našeho spánku.

Jedna z těchto aplikací Automatický spánek, Za cenu kolem 3,50 EUR je to velmi důležitá aplikace, pokud chcete kontrolovat kvalitu spánku. Nejnovější aktualizace, největší, přináší nový design, nový temný režim a pěkné a vylepšené rozhraní.

Snadnější a snazší měření spánku s automatickým spánkem

S funkcí AutoSleep nemusíte dělat víc než stahovat aplikaci. Když usneme se zapnutými hodinkami Apple Watch, detekují a začnou dělat to, co děláme. měřit spánek a kvalitu. Když se příštího rána probudíme, dostaneme podrobnou analýzu toho, jak hluboko a lehce jsme spali, stejně jako naši srdeční frekvenci a průměrnou srdeční frekvenci. stupeň účinnosti našeho spánku.

Každý člověk je jiný. AutoSleep má režim, který můžete změnit, pokud jste se přestěhovali nebo odpočívali, a uvidíte, jak se hodiny automaticky aktualizují. Umožňuje vám nakonfigurovat vlastní plán spánku, ať už chcete denní oznámení nebo chcete zobrazit více či méně podrobností.

verze 6.0 Jedná se o dosud největší verzi vydanou AutoSleep. Aktualizace je dodávána s nový zjednodušený design S jednoduchým rozhraním založeným na semaforu. Takže cokoli uvidíme červeně, bude to, že buď máme nedostatek, nebo získáme nízké skóre. A pokud uvidíme zeleně, výsledky jsou správné. Oranžová zobrazí střed mezi dvěma předchozími možnostmi.

Zahrnuto také Kompatibilita se zkratkami Siri, Takže můžeme začít hrát s touto novou funkcí iOS 12, abychom plně využili skrytých (a nikoli přísně tajných) funkcí automatického spánku. I když nemáme hodinky Apple Watch, neměli bychom zapomenout, že Auto Sleep má funkci, která označuje počet hodin spánku, aby se v aplikaci udržel lineární záznam.

Na druhou stranu sekce volala Dream Bank, aplikace nám řekne, jestli to, co spíme, je dost. V případě, že jste hodně spali spíme hodiny hromadí se. Pokud spíme méně jeden den, zrušíme tuto rezervaci a pokud zůstaneme v negativních hodinách, budeme o tom informováni automatickým spánkem. Na základě této myšlenky existuje také a sekce hygieny wellness a spánku Budeme se řídit jednoduchými a snadno sledovatelnými tipy, jak zlepšit kvalitu spánku.

Zpráv je mnohem více, protože jde o jednu z nejdůležitějších aktualizací AutoSleep. Pokud tedy chcete měřit spánek pomocí Apple Watch (s watchOS 3 nebo novějším), je to vaše aplikace!

Automatický režim spánku.  Sledujte svůj spánek (AppStore Link)

Automatický režim spánku. Sledujte svůj spánek

TANTSISSA HOLDINGS PTY LTD

4,49 EUR