Axon 9 Pro, nová vlajková loď ZTE, a to je cena

Dnes máme speciální mobilní telefon, který je novou vlajkovou lodí společnosti ZTE. O ZTE Axon 9 Pro (Viz další nedávno vydané modely ZTE), je to velmi výkonné a překvapivě dobré zařízení a nabízí nám vynikající poměr ceny a výkonu. Říkáme vám…

ZTE Axon 9 Pro.  FunkceZTE Axon 9 Pro. Funkce

Vlastnosti ZTE Axon 9 Pro

Uvidíme vše Vlastnosti ZTE Axon 9 Pro:

Obrazovka a rozložení

Jsme před terminálem Obrazovka typu AMOLED a rozlišení Full HD + 2248 × 1080 pixelů. hustota pixelů je 402PPIpůsobivý fakt. Panel obsahuje technologii HDR10, optimalizaci snímkové frekvence, snímač adaptivního jasu, RGB a obrazový procesor schopný zpracovat až 500 megapixelů za sekundu. To vše se promítá do ostřejších a jasnějších obrazů. Co se týče rozměrů Displej ZTE Axon 9 Promáme jednu Úhlopříčka 6,21 palce a jeden Poměr stran 18,7: 9, Spolu 83,3% poměr obrazovky k tělu. Tato obrazovka je velkorysá zářez nahořetéměř jako obvykle v současných designových trendech. I když to není všechno o vrubovém designu … Tento zářez často řeší problémy s prostorem na „všech obrazovkách“, zejména u selfie kamer a reproduktorů.

Terminál je dodáván s dokonale namontovaným skleněným krytem a kovovými hranami a na okrajích jsou jemné křivky, které jsou zvýrazněny směrem do rohů. Pravděpodobně sklo Corning Gorilla Glass 5Proto máme co do činění s elegantním a odolným mobilním telefonem. Neexistuje žádný nedostatek Ochrana IP68 proti vodě a prachu. Tloušťka terminálu je pouze 7,9 mm, což dodává na jeho eleganci a přichází v modré barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Paměť ZTE Axon 9 Pro Je to docela honosné ve dvou verzích. Více „skromných“ verzí, 6 GB RAM + 64 GB nebo 128 GB ROM. A v přední verzi 8 GB RAM + 256 GB ROM… Jak vidíte, v otázce vesmíru nebudeme mít sebemenší problém. Slot pro microSD nám však také nabízí maximálně 2TB karty … Skvělé! Dalším detailem je, že RAM je typu LPDDR4X a interní úložiště (ROM) je UFS 2.1, který se při načítání aplikací, kopírování nebo přenosu dat převádí na vysoké rychlosti.

Ale stále jsme to nezmínili. procesor je Qualcomm octa-core Snapdragon 845 64bitový a 2,8 GHz Pouze tento procesor poskytuje vynikající výkon nezávisle na ostatních funkcích. Pokud jde o operační systém, tento hardware Android 8.1 Oreo pod grafickým rozhraním Mi Favor 6.0.

Buben

Baterie ZTE Axon 9 Pro nutně jsme měli mít dost síly a máme Kapacita 4000 mAhs podporou rychlé nabíjení 4.0 Y Bezdrátové nabíjení, Dále. Jak dobře!

Fotoaparáty

Terminál je skutečnou vlajkovou lodí, pokud jde o fotosystém. Hlavní fotoaparát ZTE Axon 9 Pro je-dir duální, 12 MP + 20 MP se senzorem Sony IMX363 (První s clonou f1.75 a druhá s širokým úhlem 130 stupňů). Mezi funkce tohoto fotoaparátu patří Dual Pixel PDAF a OIS (optická stabilizace obrazu). Samozřejmě má LED blesk a kapacitu nahrávání videa 4K při 30 fps. Funkce umělé inteligence; Zabývá se automatickou detekcí scén, jako je osvětlení, fotografování, detekce pohybu, portrétní fotografie a krajiny. Natáčení 4K 60fps bohužel není integrováno, ale v budoucí aktualizaci to není nemožné, protože to hardware hardwaru poskytuje. V neposlední řadě máme 20 MP přední fotoaparát Díky cloně objektivu f2.0, vybavené umělou inteligencí a schopností nahrávat videa 1080p při 30 fps … Dokonalá selfie kamera!

Spojení

Mezi nejaktuálnější možnosti připojení patří přenos dat na úrovni 4G LTE Cat 18, Bluetooth 5.0 Y Dvoupásmová AC wifi 2X2 MIMO. Je odkaz NFC a port USB typu C.. Máme navigaci GPS, AGPS, GLONASS, Beidou a Galileo a normální připojení, jako je slot pro dvě SIM karty, Wifi Direct a Wifi Hotspot. Žádný 3,5 mm audio jack a FM rádio. Senzory zahrnují blízkost, gyroskop, okolní světlo, akcelerometr, kompas a halu. Bezpečnostní senzory, Odemknutí obličejem a snímač otisků prstů.

ZTE Axon 9 Pro.  CenaZTE Axon 9 Pro. Cena

Cena ZTE Axon 9 Pro

JE Cena ZTE Axon 9 Pro Bude to záviset na verzích paměti a výměna bude stát mezi 520 a 650 eury.

Výsledky a názory na ZTE Axon 9 Pro

ZTE Axon 9 Pro Je to důkaz, že ZTE překonala své administrativní problémy a staví novou vlajkovou loď plnou rychlostí. Terminál je v každém ohledu působivý a zaslouží si samostatné posouzení.

Globální oficiální webové stránky ZTE.