Backup Contact Plus, Remote KeyPad a další bezplatné aplikace, které můžete tento víkend vyzkoušet

No ano, konečně pátek! A jaký lepší způsob, jak oslavovat, než oslava výběr bezplatných aplikacís, typ, který často vidíte, ale nechcete platit za nový App Store. Nyní je můžete získat zcela zdarma, aniž byste museli platit ani cent.

Samozřejmě musíte spěchat, protože tohle časově omezené nabídky Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste si ji stáhli co nejdříve, abyste využili slevu. Od té doby Novinky pro iPhone Jeho platnost můžeme zajistit pouze při publikování tohoto příspěvku, ale ne později, protože vývojáři tyto informace obvykle neposkytují. Stáhněte si tedy tento víkend nové aplikace a vyzkoušejte je.

Zálohujte kontakty Plus

Začínáme s „Backup Contacts Plus“, což je skvělý nástroj, jak název napovídá. zálohujte své kontakty aby byli všichni v bezpečí. Tuto zálohu můžete odeslat zprávou nebo e-mailem. Kontakty můžete obnovit z aplikace jednoduše otevřením přijatého souboru .vcf. Kromě toho nabízí další funkce, ale tento víkend je nechám prozkoumat sami.

Běžná cena „Spare Contacts Plus“ je 2,29 EUR, nyní ji však můžete získat zcela zdarma.

Nástroj pro zálohování kontaktů (odkaz AppStore)

Nástroj pro zálohování kontaktů

Jonathan Teboul

Volný, uvolnit

Odstraňte kontakty a kopie

Pokračujeme dalším nástrojem pro správu vašich kontaktů od stejného vývojáře jako ten předchozí, Jonathan Teboul. Jedná se o „Odstranit kontakty a duplikáty“, což je aplikace, kterou můžete provádět společně Najděte, sloučte nebo odstraňte duplicitní kontakty rychle a snadno. Můžete také vytvářet záložní kopie ze samotné aplikace a obnovit kontakty, takže je to další dobrá příležitost, pokud jste pozdě na předchozí nabídku.

Běžná cena „Odstranit kontakty a duplikáty“ je 1,09 EUR, nyní ji však můžete získat zcela zdarma.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Vzdálená klávesnice pro Mac

«Remote KeyPad pro Mac» je velmi užitečná aplikace, protože Proměňte svůj iPhone, iPad nebo iPod touch na klávesnici pro Mac. Klávesnici počítače Mac můžete rozšířit o numerickou klávesnici, abyste mohli snadněji zadávat čísla. Můžete však také vzdáleně procházet text, tabulky prezentace a dokonce i vzdáleně ovládat svůj Mac.

Vzdálená klávesnice pro Mac

„Remote KeyPad pro Mac“ má běžnou cenu 1,09 EUR, nyní jej však můžete získat zcela zdarma.

Vzdálená numerická klávesnice [Pro] (AppStore Link)

Vzdálená numerická klávesnice [Pro]

Evgeny cherpak

3,49 EUR

Léčebné body – reflexní ruka

Nyní skočíme do úplně jiné praxe než předchozí, která souvisí s oblastí zdraví a osobní pohody. „Léčivé body – reflexní ruka“, jediné svého druhu Ruční mapa ukazující «biologicky aktivní body» s opatřeními, která je třeba podniknout ke zlepšení našeho zdraví. Klíčem je Reflexologie, disciplína, která studuje spojení mezi těmito body a jinými částmi lidského těla takovým způsobem, že jejich studiem lze dosáhnout významného terapeutického účinku!

Opravné body

Díky vývojáři „Vylepšovací body – reflexní ruka“ zlepšení funkce mozkuzvýšit naši energii, zbavit se stresu, zmírnit úzkost, léčit nespavost, zlepšit imunitu a dokonce zhubnout. Mmmmmm…. Nevím, server důvěřuje pouze těm, které jsou zapouzdřeny, ale vzhledem k tomu, že je to zdarma, můžeme to zkusit. A pokud to nefunguje, alespoň se pobavíme.

„Body vylepšení – reflexní ruka“ má běžnou cenu 0,49 EUR, nyní ji však můžete získat zcela zdarma.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Jas Aftab

A náš výběr bezplatných aplikací pro tento víkend jsme ukončili aplikací „Aftab Luminance“, což je aplikace speciálně navržená pro ty, kteří se chystají na útěk, udělat akci nebo jen pořídit fotografii.

Jas Aftab

S funkcí „Aftab Luminance“ můžete: Vytvářejte obrázky HDR že každý z pixelů, které jej tvoří, odpovídá realistické hodnotě jasu. Přiznám se, že jsem ztracen v technických záležitostech, pokud rozumíte fotkám, podívejte se a stáhněte si je, protože ušetříte devět eur.

Běžná cena „Aftab Luminance“ je 8,99 EUR, nyní ji však můžete získat zcela zdarma.

Aftab Brightness (AppStore Link)

Jas Aftab

Majid miri

7,99 EUR