Batman Arkham Origins – aplikace iPadizate Day pro iPhone a iPad

Batman Arkham Origins, bojová hra pro iPad je naší aplikací dne na iPadizate

Stejně jako jeho předchůdce Batman Arkham City Lockdown, Bitevní režim ve stylu Infinity Blade. Z tohoto důvodu provedeme útočné pohyby dotykem obrazovky našeho iPhonu a iPadu. Arkham Origins je bezplatná hra pro iPad. má úžasnou grafiku.

V této hře Super Heroes budeme kontrolovat a čelit temnému rytíři noci. Boj na blízko Titanic bojuje proti banditům a bezohledným nepřátelůmJste připraveni je zabít? Se svými reflexy budete muset být velmi rychlí!

batman-arkham-origins-ipad (3)

Tato hra nám umožňuje bránit se a provádět různé kombinace útoků

Vlastně, Je to velmi podobné nespravedlnosti: Bohové mezi námi. Útoky jsou prováděny dotykem a přejetím prstem po obrazovce.

batman-arkham-origins-ipad (1)

V Arkham Origins hráči se budou muset vyhýbat a blokovat nepřátelské útokyMohou přijmout obrannou strategii nebo zvolit agresivnější taktiku, která útočí na soupeře neustálými a přesnými útoky. Hráči budou také moci trávit hodiny a hodiny hraním hry. Pobídky pro postup na vyšší úroveň a nákup upgradů, příslušenství a speciálních netopýří výstroje.

batman-arkham-origins-ipad (2)

Batman Arkham Origins má úžasnou grafiku

Stručně řečeno, je dobrá hra se skvělou grafikou a dobrou hratelností. Jeho hra se trochu opakuje, ale na konci dne je to docela zábavná hra zdarma.

batman-arkham-origins-ipad (5)

Ale přesto, že je hra zdarma, nabízí nákupy v aplikacia za každý boj náš superhrdina ztratí bar odporu, takže hráči budou muset být ve výjimečných případech trpěliví, aby mohli pokračovat ve hře.

batman-arkham-origins-ipad (4)

Osobně bych raději zaplatil dobrou cenu za titul s těmito vlastnostmi, než abych musel přemýšlet. vydělat peníze na zlepšení charakteru Místo toho se můžeme spolehnout na příslušenství a neomezené boje, ale v tomto digitálním věku žijeme. Je třeba říci, že byste to měli dělat i na jiných platformách. odemkněte nové kostýmy, útoky nebo doplňky jak příběh postupuje.

Batman Arkham Origins ve videu

Více se o této hře dozvíte v naší video recenzi:

Stáhněte si Batman Arkham Origins pro iPhone a iPad

Získejte zdarma hru „lidský netopýr“ pomocí tlačítka pro stažení níže:

Co si myslíte o této hře? Už jste to zkoušeli?