Bavte se s těmito 5 skrytými funkcemi systému Android

Smartphony s Androidem jsou skvělé hračky. Má mnoho funkcí a některé z nich jsou skryté, což přispívá k naší zábavě. Zde máme pět funkcí, o kterých si budete jisti, že budete mít dobrý čas mimo znalosti široké veřejnosti.

Zábava začíná povolením možností pro vývojáře

Povolení možností vylepšení může být zpočátku zastrašující, ale není to vůbec nebezpečné. Další nabídka, kde můžeme povolit a zakázat funkce. Proces je téměř stejný na jakémkoli zařízení Android, pouze cesta se může mírně lišit, pokud je vrstva přizpůsobení výrobce příliš rušivá. Cesta v Android Stock, Nastavení> O telefonu a několikrát jej stiskněte Číslo sestavenív tomto bodě se objeví znamení, že už jste vývojář. Přejděte do nabídky nastavení a nyní najdete tyto možnosti.

1. Nechte obrazovku aktivní

Tato možnost vám pomůže udržet obrazovku zapnutou, dokud je terminál připojen k počítači nebo k síti (samozřejmě pokud ji nevypnete).

V možnostech pro vývojáře stačí povolit možnost Aktivní obrazovka. Bez ohledu na konfiguraci, kterou nyní máte, zůstane váš smartphone zapnutý, zatímco je připojen a napájen kabelem USB.

androidpit usb chytrý telefon pc 3

Po připojení kabelu se obrazovka již nevypne. / © NextPit

2. Omezte činnosti na pozadí

Pokud je vaše zařízení velmi skromné ​​nebo je na straně veterána, může vám tato funkce pomoci snížit určitou váhu. U smartphonů, které nemají na pozadí otevřené desítky procesů, tato funkce zvýší jejich výkon a samostatnost. Cena, kterou musíte zaplatit, může být vysoká v závislosti na daném okamžiku, a přestože nebudete dostávat zprávy ani e-maily, dokud neotevřete aplikace, může to být také okamžik úlevy. Chcete-li tuto možnost povolit, přejděte téměř úplně dolů do sekce aplikací a vyberte Omezit procesy na pozadí a vyberte počet obchodů, které chcete ponechat aktivní.

3. Rychlejší vytváření animací

Toto je další malý trik, díky kterému se váš smartphone bude trvale zobrazovat na turbu. Ve výchozím nastavení mají všechny změny obrazovky nebo přechody animace. Můžete však ovládat jejich rychlost nebo je dokonce zastavit z možností pro vývojáře. Zde jsou všechny pokyny:

4. Narovnejte čáry

Můžete mírně vylepšit grafiku her s efektem, který tomu říkají profesionálové Anti aliasing. V zásadě to znamená vyhlazení textur objektů, zabránění tomu, aby si pixely všimly, eliminace řezných hran způsobených pixelovým žebříčkem.

Jeho funkci můžete povolit v možnostech pro vývojáře. Vynutit 4x MSAAprostřednictvím softwaru, a Anti aliasing „Agresivnější“ v aplikacích s OpenGL ES 2.0. Díky této možnosti můžete mít u určitých typů her hladší textury, ale vzhledem k povaze této funkce může výkon vašeho smartphonu v těchto hrách mírně poklesnout (pokud je příliš silný, pravděpodobně si nevšimnete žádného poklesu výkonu).

5. Rolujte s falešným umístěním

Pokud chcete zaměnit své kontakty nebo tweetovat z Baham, můžete tak učinit zfalšováním vaší polohy. Samozřejmě, pokud si chcete nainstalovat aplikaci, která není ve vaší zemi k dispozici, varuji vás, že to neslouží k podvádění Google Play.

Nejprve musíme nainstalovat aplikaci, kterou můžeme lhát o našem umístění, a poté zvolit tuto aplikaci, která simuluje naši pozici v možnostech pro vývojáře.

Falešný GPS lokalizační spoofer zdarmaNainstalujte si na Google Play

Máte číslo, které zde není, o které se s námi nechcete podělit?