Beatles jsou v Apple Music k dispozici na Štědrý den

Většina odborníků několik dní před spuštěním služby Apple pro streamování hudby Katalog společnosti se sídlem v Cupertinu poskytne soutěži tisíc prohlídek. Když byla služba zavedena, viděli jsme, jak se odborníci mýlili.

Práva, která společnost Apple získala v posledních letech na prodej své hudby na iTunes, Nejsou stejné jako ty, které umožňují to samé reprodukovat tokem.Katalog, který nakonec představil, byl tedy velmi podobný katalogu jeho hlavních rivalů Spotify a Pandora.

Mezi hlavními nedostatky vidíme liverpoolskou kapelu The Beatles, ale to se podle časopisu Billboard může brzy změnit. Podle publikace s příchodem Vánoc Hudba britské kapely by mohla dosáhnout Apple Music. Dnem zvoleným pro zahájení bude Štědrý den.

Katalog britské kapely byl poprvé zpřístupněn v roce 2010 a pouze po omezenou dobu; Toto je velmi užitečné uspořádání pro lidi z Cupertina. během několika dní se prodalo přes dva miliony skladeb. Zdá se, že v posledních několika měsících Apple a Universal Music jednaly o nabídkách katalogu The Beatles o své hudební službě, ale diskuse kolem tříměsíčního bezplatného funkčního období rozhovory ochladila.

Pokud se společnosti Apple nakonec podaří ucházet se o britskou skupinu, proti konkurenci to bude velmi důležitéTo by mohlo mít za následek obrovskou změnu uživatele z jedné platformy na druhou, ale vysílání neukazuje příliš jasně, že hudbu britské kapely lze slyšet pouze na jedné streamovací službě.