Beats uvádí na trh nový Solo2 Wireless kompatibilní s barvami iPhone

Beats, výrobce sluchátek získaný společností Apple, oznámil uvedení několika nových zařízení. Byly zejména představeny Tři nové modely bezdrátových sluchátek Solo2 Barvy, které odpovídají iPhonu, iPadu a novému MacBooku, jak tyto barvy znáte Zlato, stříbrný a Vesmírně šedá. Pro všechno ostatní jsou tato nová sluchátka stejná jako aktuální Solo2 Wireless.

Headband Solo2 Wireless byl uveden na trh v listopadu a byl prvním produktem vydaným společností Beats od doby, kdy společnost Cupertino společnost koupila. Sluchátka Solo2 Wireless je bezdrátová verze kabelového modelu Pro rozsah sluchátek Beats nepostradatelný.

Zlatá verze i stříbrný model, bílé podložky a detailyNaopak Vesmírně šedá s nimi černá Aby ladily s barvami chytrých telefonů Apple.

Odpojte Beats Solo2 Wireless, připojte je k iPhonu, iPadu nebo iPodu a zblázněte se, protože tato sluchátka mají dosah přibližně 30 stop. Pomocí vestavěného mikrofonu přijímejte hovory a pomocí ovládacích prvků náhlavní soupravy upravujte hlasitost, aniž byste se dostali ke svému iPhone. Dobíjecí baterie vydrží až 12 hodin, takže si můžete hudbu užívat bezdrátově po celý den. LED indikátor napájení na náhlavní soupravě vás upozorní na stav baterie.

Apple převezme podnikání Beats a Pokud dáváte přednost prodeji náhlavní soupravy v Apple Store Místo webu Beats zvažte veškerou podporu a poprodejní služby. Navzdory tomu jsou dnes dostupné produkty stále navrženy bez vlivu Cupertina a není jasné, kdy uvidíme nové produkty, se kterými Apple spolupracuje.

Nový Solo2 Wireless je k dispozici v Apple Store Online za 299,95 EUR a bude odeslán do jednoho pracovního dne. Zatím nejsou k dispozici v kamenných obchodech, ale dorazí v příštích několika dnech.