Běh s plazmovým mečem

Hra, kterou jsem vám dnes přinesl, je originální od jejího názvu „Don’t Run with a Plasma Sword“, tj. „Don’t Run with a Plasma Sword“. Tohle je retro hra nebo nostalgické, jak se říká vysoká dávka humoru a příběh uvnitř Vaším úkolem bude zachránit lidstvo.

Závody, boje, boje, vysoká úroveň přizpůsobení a více úrovní definují tuto hru, která se definuje jako „vtipná pocta retro sci-fi filmům“.

Neutíkejte s plazmovým mečem

Cornelius hrdina tohoto příběhu, Prodavač komiksů v sousedství, který sní o tom, že bude celý život superhrdinou až vám překvapivá a nečekaná událost nabídne příležitost, na kterou jste dlouho čekali a čekali.

„Neutíkejte plazmovým mečem“ je univerzální hral Kompatibilní s iPhone a iPad najdete dva herní režimy. Na jedné straně «příběhový režim» s progresivním vývojem, bitvami, žebříčky a mnohem více; na druhé straně existují čtyři úrovně obtížnosti, cíle, které musíte dosáhnout, postup na mapě atd. obsahující „nekonečný režim“.

Navíc příběh pět scénářů různé (město, továrna, mateřská loď, mimozemská planeta a měsíc Tandoor), takže jejich skvělá retro grafika.

Rychlá akce, spousta humoru, jednoduché ovládání skoku, sklouznutí, dvojitý skok, mnoho úskalí, kterým je třeba se vyhnout, odměny za sbírání a skvělé zvukové efekty jsou jen některé z funkcí, díky nimž můžeme tuto originální a zábavnou hru doporučit. .

Neutíkejte s plazmovým mečem (odkaz AppStore)

Neutíkejte s plazmovým mečem

GameClub Inc.

Volný, uvolnit