Beyond Blue a Fold Apart jsou dvě nové hry dostupné v Apple Arcade.

Arcadian

Když společnost Apple oficiálně představila Apple Arcade a oznámila její dostupnost, mnoho uživatelů se rozhodlo vyzkoušet tuto službu později, když měli dovolenou a kdy mohli, protože věděli, jaké je zkušební období a počet dostupných her. dej jí čas, který si zaslouží.

Byli jsme zavřeni v našich domovech déle než měsíc kvůli koronaviru a zdá se, že pokud jste ještě nevyzkoušeli Apple Arcade nebo si předplatili tuto službu Apple, pravděpodobně vás zajímají tyto dvě nové hry. Novinka v Apple Arcade: Beyond Blue a Přeložte samostatný.

Beyond Blue

Tento nový titul pro vodní dobrodružství nás staví do kůže Mirai, průzkumník a vědec hlubokého moře Spolu s výzkumným týmem používají nejmodernější technologii k prozkoumání hlubin oceánu, kde se setkáme s tvory, se kterými budeme muset komunikovat.

Jak si dokážete představit mořský výzkum není osvobozen od rizikProtože budeme muset činit rozhodnutí, která by mohla zničit naši expedici. Beyond Blue zahrnuje 17 minidokumentů s originálními záběry a rozhovory s nejznámějšími odborníky na mořský svět.

Beyond Blue (AppStore Link)

Beyond Blue

Iniciativy E-Line

Přeložte samostatný

Poté, co šli každý svou cestou, se oba pedagogičtí a architektoničtí profesionálové zavázali, že udělají vše pro to, aby toho dosáhli. váš vztah funguje vzdáleně, ať se stane cokoli. Tento název nám ukazuje dvě verze příběhu a problémy, kterým čelí, jako jsou emocionální vzestupy a pády, nedostatek komunikace …

One Fold Apart, one logická hra na vrásky zkoumá nejistotu vztahu na dálku. Tento titul nám nabízí 50 různých ručně vyráběných papírových hádanek se skvělou 3D grafikou. Abychom dvojici pomohli překonat emoční překážky, musíme otáčet, skládat a otevírat různé hádanky, které na cestě najdeme.

Fold Apart (AppStore Link)

Přeložte samostatný

Lightning Stick Games Inc.