Beyond the Wall, hra Game of Thrones, titul pro Android

Je to nejvyšší bod v historii mobilních her. Mnoho z nich jsou tituly z jiných platforem, jako je Human Fall Flat nebo Minecraft, které byly přizpůsobeny pro smartphony se skutečně neuvěřitelným úspěchem, ale existuje také řada her souvisejících s nejoblíbenějšími seriály a filmy. Videohry od Stranger Things, Pokémon a Harry Potter byly upraveny pro mobilní telefony, které se staly skutečným požadavkem po celém světě. Tentokrát mluvíme o jedné z nejslavnějších show v historii: Game of Thrones a Game of Thrones: Beyond the Wall premiéra.

Slavná série HBO bude obsahovat hru založenou na Game of Thrones, která se na zařízení Android dostane v příštích několika měsících. Novinky, které nadchly tisíce fanoušků produkce a které podpořil George RR Martin. Zde vám řekneme všechny podrobnosti hry Hra o trůny: Za zdí.

“Zima přichází”

Chování interaktivní Game of Thrones: Beyond the Wall byla společnost, která stála za spuštěním RPG založeného na strategii, kde je boj zobrazen jako jeden z vrcholů. Klíčem je řešit úkoly k uzdravení různých skupin a ochraně území Westerosu před potenciálními hrozbami. V současné době jsme byli schopni vyhodnotit pouze některé podrobnosti titulu prostřednictvím přívěsu, který vyšel. Samotná společnost letos potvrdila svoji přítomnost na zařízeních Android a iOS.

Rozdíl mezi touto hrou a původní sérií HBO je v tom, že děj se bude odehrávat několik desítek let před tím, co vidíme na malé obrazovce. Všechno se bude točit kolem vás Lord Commander Brynden Rivers of House Targaryen Při průzkumné misi je navždy ztracen. Přezdívaný hrdina Krvavý havraní mistře, jde za zeď, aby se zabránilo návratu se stejným vzhledem. Od této chvíle budou uživatelé muset ovládat pohyby Noční hlídky, aby chránili Westeros při načítání postav ze zápletky.

Toto je jedna z epizod, které se fanouškům série budou líbit nejvíce, protože díky ní bude existovat časová osa, která bude mít možné mít postavy jako Jon Snow, Aria Stark, Daenerys Targaryen nebo Jaime Lannister. V současné době není oficiální datum vydání této dlouho očekávané hry známo. Je jasné, že Game of Thrones: Beyond the Wall bude realitou po celý rok 2019. Postaráme se o aktualizaci informací.

Registrace | Game of Thrones: Beyond the Wall

Table of Contents