Bitcoin [BTC]Říká, že EOS je stále nejnáročnější dlouhá pozice …

Michael Novogratz z Galaxy Digital byl tento týden ve zprávách po útoku na litecoin. [LTC], to & # 39; sublimovaný testnet & # 39; za bitcoiny [BTC]. Novogratz cynicky tvrdil, že dostupné stříbro je užitečné, přinejmenším pro průmyslovou výrobu, tvrzením, že digitální trh se stříbrem je pouze 6,4% BTC. Tvůrce litecoinů Charlie Lee odpověděl na Novogratzova slova.

Lee popřel Novogratzova slova s ​​tím, že „se nemohl více mýlit“. Lee je také bývalým správcem hedgeových fondů Litecoin a Bitcoin & # 39; Lightning Network. BTC tvrdil, že Lightning Network činí litecoiny zbytečnými. Charlie Lee čte celý tweet,

Charlie Lee také navrhl řešení vysokých poplatků za BTC. Lee se podělil o zprávy o alfa spuštění Boltzu, okamžité, nezvěstné a bezobslužné výměny digitálních aktiv postavené na vrcholu bitcoinové bleskové sítě. Tvůrce Litecoinu navrhl, aby byl Boltz použit pro on-chain nákupy ponorek z LTC do BTC. Použití Boltze stojí penny a jak jsem již zmínil, zaručuje rychlost transakce ne více než dvě a půl minuty.

Reakci Charlie Lee se dostalo velké pozornosti online u mnoha lidí v krypto komunitě. Cobra, spolumajitel Bitcoin.org, uvedl:

Vyměňte „Litecoin“ za „Bitcoin Cash“ a „LTC“ za „BCH“ a zní to přesně jako tweet Roger View. Jediný rozdíl je v tom, že Roger věří ve své vlastní nesmysly a nenechává všechny své BCH na svých následovnících. horní “.

Francis Pouliot, generální ředitel společnosti Bull Bitcoin, uvedl:

“Blázni.” Děkujeme, že jste přišli o peníze bitcoinům! “

Byli také ti, kteří bránili Lee a Litecoin. Uživatel Twitteru @ JasonEbacher odpověděl:

“Cobro, zapomněl jsi na část, kterou měl LTC segway jako první, a bude mít bleskovou síť, atomové swapy a brzy tajné transakce … @ satoshilite není nic jako Roger, zvláště děti, které neříkají a tvrdí, že měnou jsou bitcoiny, umírají.” “

Novogratz předtím všechny požádal, aby se vzdali svých aktiv LTC a místo toho koupili BTC. Jeho komentáře přišly v době, kdy Litecoin a trh s kryptoměnami zaznamenávaly nárůst svého bohatství.

V době zveřejnění se stříbro obchodovalo za 87,51 USD s tržní hodnotou 5,35 miliardy USD. 24hodinový objem obchodování činil 3,9 miliardy USD. Mince v době tisku klesla o 0,47%, ale za posledních sedm dní získala 43%.