Bitcoin Cash bude mít další vidličku, pochopte válku uvnitř

Kryptoměna Bitcoin Cash se připravuje na další zásadní rozdělení, které by mohlo vyústit ve zcela jinou minci. Pochopte, co se může stát a proč se to mění.

Pouhé 87 dní před další aktualizací sítě Bitcoin Cash naplánovanou na 15. listopadu bojují obě skupiny o různé představy o budoucnosti kryptoměn. První provozuje vývojář Amaury Sechet, tvůrce vidlice Bitcoin Cash.

Sechet a skupina aplikací Bitcoin Cash ABC chtějí přidat 8% poplatek ke všem těžebním bitcoinům. Cílem je použít Bitcoin Cash k financování rozvoje a přilákání nejlepších talentů.

Komunita však tento návrh nevidí dobře. Naproti tomu další implementace stejného protokolu, Bitcoin Cash Node (BCHN), byla vytvořena bez poplatku 8%.

Podpora signálu Binance a Huobi

Vývojáři Bitcoin ABC a BCHN nyní bojují o podporu těžebních fondů, těžařů a dokonce i těch nejlepších talentů ve vývoji Bitcoin Cash.

Ačkoli je to menšina a má krátkou životnost, BCHN se prosazuje a již získala podporu od těžebních fondů Binance, Bitcoin.com, BTC.top, Huobi, F2Pool, Easy2Mine a Hashpipe.

Navzdory podpoře některých slavných skupin většina hash rate ještě musí ukázat, která strana se v tomto sporu obrátí.

Zdroj: Coindance

Nedostatek vývojářů a bojů

Na druhou stranu Sechet věří, že BCHN bude mít problémy s údržbou kvůli nedostatku vývojářů. Podle prezidenta ABC většina rozvoje klienta BCHN závisí na některých členech Bitcoin ABC, kteří na nich pracují.

Rovněž věří, že konflikt Bitcoin Cash bude pokračovat s BCHN jako hlavním softwarem.

Ve skutečnosti, pokud bude nabídka platit, bude to druhá vidlice bitcoinu za méně než 2 roky. V listopadu 2018 se Bitcoin SV rozešel s Bitcoin Cash, čímž přinesl některé vývojáře, část komunity a téměř 2/7 své hash sazby.

Zbaví se bitcoinová hotovost další vidlice?

Získejte nejdůležitější zprávy z Telegram Cointimes Market přímo do svého mobilního telefonu bez nákladů.