BitTorrent Now bude brzy k dispozici pro iPhone, iPad a Apple TV

Před měsícem jsme vás informovali o záměru společnosti BitTorrent spustit kompatibilní aplikaci pro zařízení vyráběná zaměstnanci Cupertino. Má smysl o tom přemýšlet Filtry společnosti Apple zabrání příchodu tohoto typu peer-to-peer aplikace. Protože je to spojeno se stahováním obsahu chráněného autorskými právy.

Technologie BitTorrent v průběhu času dodává energii zobrazit torrent soubory bez stahovánítakže pokud se nemůžeme dočkat stažení naší poslední epizody nebo oblíbeného filmu, můžeme použít tuto formu vizualizace bez nutnosti stahování.

Ale monitorování toku také nabízí možnost použít k publikování legálního obsahuTo je motivace pro spuštění aplikace BitTorrent Now, která je nejen chráněna autorskými právy, ale kterou si již můžeme stáhnout pro náš iPhone, iPad nebo Apple TV a získat přístup k obsahu, který nám platforma nabízí.

Zobrazí se BitTorrent chce prozkoumat lukrativní streamované videoA začátek samozřejmě spustilo tuto aplikaci, která umožňuje pouze reprodukci zdrojů předem určených společností, takže můžeme zapomenout sledovat naše oblíbené televizní seriály nebo filmy prostřednictvím této aplikace.

BitTorrent Now nám nabízí širokou škálu obsahu, některé placené předplatným, jiné zdarma sponzorované reklamy cílené na autory a umělce, aby mohli propagovat svou práci a získat za ni finanční odměnu.

Společnost Chce nabídnout alternativu k YouTube, zvýšení kompenzace, kterou za takové publikace a videa nabízejí. Zabezpečená společnost je navíc největší silnou stránkou služby, což je politika, která nezahrnuje časová omezení, množství obsahu, formáty… tímto způsobem bude mít každý tvůrce nebo umělec celou platformu, aby o sobě dali vědět tak, jak to vidí správně.