Black Blue je vzácná hra, které nikdy nepochopíte

černo-modrá

Čtvrtek. To znamená, že noc bude pro většinu lidí dlouhá a pro ostatní příliš krátká. Pokud jste se rozhodli nezúčastnit se párty a zůstat doma, měli byste vědět, že jsme vás dnes nechali podivnou hrou, tak trochu nepochopitelnou a když hrajete s podivnou tváří. Vaše oblíbená každodenní hra je tady a díky Black Blue všude přichází nabitá jednoduchostí a efektivitou.


Bluboo R1 s certifikací IP68 a sklo Corning Gorilla Glass 5


Pokud jste včera vynechali zápas, necháme ho tady, protože to stojí za to. Tato Symmetrica je opravdu doporučená dodávka zdarma a ponechává nám hratelnost viděnou v několika hrách. I když o Black Blue nelze také říci, že je špatný, jedná se o jednu z nejlepších her, které jsme v mobilu měli. Bez dalších okolků se podívejme, co nám tato podivná hra zanechá.

Černá Modrá je vzácná, velmi vzácná. Jako Jin a Jang nebo více

Hra, kterou jsme vám dnes nechali, je Black Blue. Tento název dostal z jednoduchého důvodu a vše v této hře je načrtnuto černě nebo modře. Neexistuje žádná jiná dominantní barva, jen tyto dvě. Je to jednoduchá hra, stačí jen občas klepnout na obrazovku, ale většinu času budeme trávit přemýšlením o naší strategii porazit stroj.

photo5956282636781594549

Dá se říci, že Black Blue je hra, kde se setkáváme s algoritmy mobilního telefonu, protože to tak bude probíhat na všech úrovních v závislosti na našich rozhodnutích. Cíl hry je divný jako všechno ostatní v ní. Při vyplňování tvaru musíme zajistit, aby modré čáry převažovaly nad černými čarami. Rozumíš něčemu? Takže se nám vede dobře.

Každou úroveň začneme řadou bodů rozmístěných po obrazovce. V horní části bude obrys postavy, která má být vytvořena. Naším cílem je vybrat bod, kde modré čáry začnou tvořit postavu. Když to uděláme, uvidíme, jak se postava začne formovat. V závislosti na tom, kam umístíme naši modrou tečku, bude číslo zhruba výsledkem modré. Pouze pokud je více modré než černé, můžeme přejít na další úroveň, po dosažení úrovně 10 se to začne komplikovat.

Dobrá hra, která se vyplatí hrát, i když nerozumíme, zejména pro ty, kteří chtějí trénovat mozek. Je zdarma a neobsahuje reklamy, ale v určitém okamžiku budeme muset platit, abychom mohli pokračovat ve hře.


Ulefone Power 2, obnovení super prodeje


Černá modrá | Google Play