siyah köpekbalığı 2

Black Shark 2 je mobilní přehrávač s 12 GB RAM.

černý žralok 2

Black Shark je bezpochyby jedním z nejpopulárnějších mobilních telefonů pro hráče na trhu. Je to perfektní terminál pro zrušení her jako Fortnite nebo aktuální podivná hra. Je tu druhá generace, objevte tu novou Black Shark 2 a všechny jeho vlastnosti.

Pokud chcete mobilní telefon trávit hodinypak je to pro vás ideální. Podívejte se na jeho vlastnosti!

Black Shark 2: všechny jeho funkce

černý žralok 2

vlastnosti

Černý žralok 2

Rozměry 163 x 75 x 8,77 mm
obrazovka 6,39 palce AMOLED Full HD + rozlišení 1 080 x 2 340 pixelů, 403 dpi
Procesor Qualcomm Snapdragon 855
Úložiště dat 6 GB, 8 GB a 12 GB
Úložný prostor 128 GB nebo 256 GB
Zadní kamera Dvojnásobek: 12 MP f / 1,75 + 12 MP f / 2.2
Přední kamera 20 MP f / 2,0
Konektivita a doplňky Podpora Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, Dual WiFi, Bluetooth 5.0, USB Type C 2.0 a aptX
baterie 4 000 mAh S 27W rychlým nabíjením
OS Android 9 Pie.

Jak je Black Shark 2?

stejně jako černý žralok 2

Nový a zajímavý mobilní přehrávač rámečky s předními stereofonními reproduktory. Díky této funkci můžete snadno zjistit, kde jsou vaši nepřátelé ve Fortnite nebo v jakékoli podobné hře. Všichni víme, že hraní mobilních telefonů s bezrámovými obrazovkami je nepříjemné, protože omylem klikneme.

Na druhou stranu, ergonomický design, který nabízí větší pohodlí při hraní. Mobilní telefon je vyroben z kombinace skla a hliníku, což mu dodává ohromující vzhled.

Čím je Black Shark 2 tak výjimečný?

Black Shark 2 má technologii nazvanou True View Display. vylepšuje obraz na obrazovce podle světelných podmínek. Ideální pro hraní těch slunečných dnů!

Taky, Systém Magic Press, který umožňuje konfigurovat a tisknout oblasti. Podle vývojáře by to mělo být lepší než 3D Touch pro iPhone. Díky této funkci si můžete přizpůsobit ovládání svých oblíbených her a hrát pohodlněji.

Pokud máte rádi online hry, Black Shark 2 Má systém, který zlepšuje signál WiFi I když držíte mobilní telefon oběma rukama.Rozlučte se s dráždivými kapkami spojení!

černý žralok 2 wifi

Také a Chladicí systém v nabíjecím portu, který pomáhá udržovat nízkou teplotu v mobilním telefonu. Pokud se teplota vašeho aktuálního zařízení během hraní zvýší, doporučujeme vám přečíst si tyto tipy, abyste zabránili přehřátí vašeho mobilního telefonu.

Příslušenství Black Shark 2

černý žralok 2 gamepad

Kromě toho, že má vlastní chladicí systém, je to situace s fanoušky To ochrání tohoto hráče na mobilu jako nikdy předtím. Jednoduše řečeno, nebudete mít problém s teplotou Black Shark 2.

Hrajete rádi na GamePadu? Black Shark 2 přináší jeden s kabelem USB C a HDMI. Takže můžete Připojte se k televizi a užívejte si ji jako konzolu.

Cena Black Shark 2 a uvedení na trh

cena černého žraloka 2

Značka spojená se společností Xiaomi bude nový mobilní telefon hráče k dispozici v černé, modré a stříbrné barvě. Dosud není známo, kdy dorazí do Evropy, ale v Číně bude mít premiéru 22. března.

Cena Black Shark 2

  • Black Shark 2 (6 GB RAM + 128 GB paměť): přibl. 420 € Změnit.
  • Black Shark 2 (8 GB RAM + 128 GB paměť): přibl. 460 € Změnit.
  • Black Shark 2 (8 GB RAM + 256 GB paměť): přibl. 500 € Změnit.
  • Black Shark 2 (12 GB RAM + 256 GB paměť): přibl. 550 € Změnit.

Co o tobě, Koupili byste si Black Shark 2?