Black Shark 3 giriş jakı 3 5 kulaklık

Black Shark 3 od Xiaomi může obsahovat jack konektor…

Black Shark 3 vstupní konektor 3 5 sluchátek

Společnost Xiaomi uvádí na trh Black Shark 2 očekávaný ve Španělskuje telefon hráče, který překvapí neuvěřitelnou grafikou a výkonem zpracování. Ale to není vše a vyniká také řadou příslušenství, samozřejmě samostatně prodávaného příslušenství, které z něj dělá autentickou přenosnou konzolu.

I když je toto zařízení považováno za jedno z nejlepších pro hraní mobilních videoher, existuje velká část komunity, která není příliš šťastná. Je to proto, že stejně jako většina těchto špičkových herních telefonů Black Shark 2 nemá konektor pro sluchátka. V době, kdy společnost Xiaomi oznámila tento terminál, přišel bez 3,5 mm jack portu, což je něco, do čeho se rozhodně hodí.

Učíme se z chyb

Black Shark 3 má vstup pro sluchátka

Vzhledem k odmítnutí milionů uživatelů, zejména těch, kteří si koupili první model Black Shark, dnes Xiaomi a prostřednictvím mluvčího společnosti na dalších mobilních telefonech Black Shark bude port pro sluchátka.

Mluvčí epizody Black Shark uvedl:

„Špičkoví výrobci mobilních zařízení do značné míry eliminovali 3,5mm konektor pro sluchátka. Je to proto, že tato technologie již není trendy, pokud jde o vývoj telefonů. Tehdy jsme se rozhodli. Po rozhovoru s kupujícími našich produktů jsme si však uvědomili, že by měl být k dispozici vstup typu 3,5 mm jack, který dokončí zážitek z hraní videoher na mobilu. Mohu vás ujistit, že tento typ technologie bude součástí našich budoucích produktů “.

Tímto způsobem lze potvrdit Black Shark 3 bude mít vstup typu 3,5 mm jack. Je ještě dlouhá cesta k představení jakési informace, o níž je známo málo a nic, nebo dokonce unikat z telefonu. Prozatím můžeme začít ověřovat, že tento záznam nebude chybět ve třetím modelu divize Black Shark od Xiaomi.

Zdroj | Gizmochina