BlackBerry KEY2 LE oficiálně představen na IFA 2018

Čínská společnost Komunikace TCL představil smartphone BlackBerry KEY2 LE.

Uplynuly roky Ostružina Bylo to v rukou RIM a dominovalo na korporátním trhu. Nyní tuto značku provozuje čínské hlavní město, jako je Nokia, se snaží vrátit část své dřívější přítomnosti zpět k této značce.

BlackBerry KEY2 LEBlackBerry KEY2 LE

BlackBerry KEY2 LE je smartphone, který bude představen ve třech barevných variantách: – Slate, Champagne a Atomic… podívejme se na vše, co nám nabízí.

Vlastnosti BlackBerry KEY2 LE

Nový BlackBerry KEY2 LEKromě toho, že nabízí zadní stranu s texturou, obsahuje 2,5D Full HD displej se 4 GB RAM a procesor Qualcomm Snapdragon.

Sekce fotografií má duální zadní fotoaparáty s 5 a 13 MP, přední fotoaparát s 8 MP senzory.

Terminál je vybaven baterií s technologií Quick Charge 3.0, která zaručuje až 22 hodin autonomie, a bude na trhu k dispozici s možností rozšíření na 32 a 64 GB prostřednictvím karty microSD.

Stejně jako za starých časů obsahuje tento terminál fyzickou klávesnici s klávesou Speed ​​Key, která umožňuje přístup ke všem funkcím kdykoli, aniž byste se museli vracet na domovskou obrazovku nebo hledat složky pro přístup k aplikacím. a nejpoužívanější funkce.

„Dnešní smartphony se snaží nabídnout jediné řešení, které není vždy realistickou sázkou vzhledem k současné rozmanitosti trhu,“ řekl Alain Lejeune, senior viceprezident společnosti TCL Communication a prezident BlackBerry Mobile.

“Naší prioritou tedy je vyrábět moderní smartphony BlackBerry, jako je BlackBerry KEY2 LE.

Jedná se o různé produkty, které nabízejí optimální zážitek pro každodenní komunikaci s přístupem ke všem zdrojům, připojením a aplikacím, které naši zákazníci potřebují “.

Dostupnost a cena BlackBerry KEY2 LE

BlackBerry KEY2 LE bude v Evropě k dispozici příští měsíc od 399 EUR (varianta 32 GB).

Prostřednictvím: Kontakt TCL

Zdravím z hloubky bytů.