Blackview BV6100 je odolný mobilní telefon s 5580 mAh, USB C a NFC.

Blackview BV6100 Je součástí rozšiřující se řady 2019. Další nové modely BV9600 Pro Y BV9600 Pro. Blackview Dokáže uvést na trh solidní smartphone s výkonnou baterií a poněkud neobvyklým designem. BV6100.

Vlastnosti Blackview BV6100

Budeme vědět Vlastnosti Blackview BV6100:

Obrazovka a rozložení

JE BV6100 Nesedí to s designovým vzorem robustních telefonů, je to obvykle rustičtější a spíše odvážné. Místo toho má společnost relativně tenký design 11,5 milimetrů a atraktivní a Corning Gorilla Glass na obou stranách. Na zadní straně je mezi oběma stranami elegantní tenký kovový rám se skleněnými zrcadlovými povrchy. Zbytek a protože se jedná o typický odporový mobilní telefon, v terminálu 3 typy ochrany: voda a prach IP68, IP69K a vojenská certifikace MIL STD 810. Proto se nebudeme starat o drsné podmínky používání, jako jsou pády, potápění, prach, silné otřesy, extrémní teplo nebo chlad.

Pokud jde o design displeje, je také elegantní svým výřezem v pravém rohu a velmi velkorysou úhlopříčkou a roztečí phabletů. 6,88 palce. Z technického hlediska je však řešení omezeno na: HD 1352 × 640 pixelův kombinaci se širokou úhlopříčkou hustota pixelů pouze 217 PPI… samozřejmě panel je typu IPS LCD a moderní formát 19: 9. V opačném případě je mobilní telefon dodáván ve dvou prezentačních barvách, šedé a stříbrné.

Paměť, procesor a operační systém

Když mluvíme o hardwaru, Blackview nejzákladnější požadavky, čtyřjádrový chipset MediaTek, Helio A22 a 3 GB RAM + 16 GB ROM paměť místo alespoň 32 GB. Lze jej samozřejmě rozšířit až na 128 GB prostřednictvím slotu microSD. Operační systém nový Android 9.0 Pie.

Blackview BV6100 má na obou stranách skleněný design a je k dispozici v šedé a stříbrné barvěBlackview BV6100 má na obou stranách skleněný design a je k dispozici v šedé a stříbrné barvě

Buben

Silný 5580 mA baterieh kapacita, nyní chápeme, že se společnost snaží nabídnout mobilní telefon s velmi dobrou odolností a samostatností, než aby se předváděl z hlediska hardwaru a displeje. To je ideální pro extrémní typy práce a určité uživatele extrémních sportů.

Fotoaparáty

selfie kamera má 5 MP snímačs clonou objektivu f2.4. Zatímco hlavní fotoaparát je duální s 8 MP + 0,3 MP senzoryZákladní funkce, jako je LED blesk a automatické ostření.

Spojení

A konektivita zahrnuje jednoduché n-band wifi, přenos dat ve 4G LTE, spolu s některými novějšími prvky, jako je Bluetooth 5.0, GPS navigace, GLONASS, Beidou a Galileo a připojení NFC. Příjemně nás také překvapil port USB typu C. Má dva sloty pro SIM, 3,5 mm audio jack a FM rádio. O kolik víc boční skener tiskua odemykání, gyroskop, magnetické, kompasové a světelné senzory.

Cena Blackview BV6100

JE Cena Blackview BV6100 Změna stojí přibližně 135 eur. Je pravda, že lze najít mobilní telefony s podobnými cenami a výkonnější konfigurací, ale za tuto cenu je těžké najít vlastnosti stability a autonomie.

Výsledky a postřehy k modelu Blackview BV6100

JE Blackview BV6100 Kvalitní, solidní mobilní telefon. Je vynikající, pokud jde o samostatnost, design (být solidním mobilem) a odolnost. „Dává“ nám USB C, BT 5.0 a NFC. Úroveň rozlišení obrazovky je však kritizována zejména pro její úhlopříčku. Terminál je ideální pro ty, kteří potřebují bezchybné zařízení a nechtějí si dělat starosti s autonomií.

Oficiální stránka Blackview ve Španělsku