BlackView BV9800 Pro je odolné mobilní zařízení s termální kamerou

BlackView BV9800 Proultra odolný smartphone, který aktualizuje předchozí BV9700 Pro a nabízí inovativní prvek: a Termální kamera. Ve skutečnosti je to podle společnosti „první smartphone s termální kamerou“. Podívejme se, jak je na tom tento fotoaparát BV9800 Pro jedinečný terminál, jeho užitečnost a samozřejmě další podrobnosti o tomto zajímavém mobilním telefonu.

Vlastnosti BlackView BV9800 Pro

Mezi Vlastnosti BlackView BV9800 Pro máme jednu Full HD + displej Silné rámečky s horním výřezem, přestože mají moderní design. A struktura je extrémně odolná. Ochrana IP68 a IP69K, Vedle Vojenská certifikace MIL-STD-810G… Design specifický pro odolná zařízení se zesílenými rohy. Na zadní straně vyniká kamerový modul čtvercového vzhledu, ale se šipkou, na které jsou tři senzory, a LED blesk na spodní hraně.

JE BV9800 Pro bude pracovat s osmijádrovým procesorem Helio P70 a s velkorysou pamětí 6 GB RAM + 128 GB místní úložiště. Autonomie je také nejkomplexnější a má až 840 nepřetržitých hodin 6,580 mAh baterie. Ale kde vyniká mobilní telefon, je ve fotoaparátech trojitý fotoaparát Obsahuje výkonný senzor 48 MP z Sony, jeden Tepelný senzor FLIR® Lepton® Působí jako termální kamera a umožňuje vám vidět tepelné emise objektů ve tmě; a třetí senzor 5 MP napomáhat termálnímu zobrazování. Také na mobilním telefonu 16 MP selfie fotoaparátGPS, AGPS, GLONASS a navigace BeiDou a snímač barometru měření tlaku vzduchu. Všechny tyto prvky BV9800 Pro v rizikových situacích, extrémních výletech, výletech atd. jediný terminál

Blackview BV9800 Pro je robustní mobilní zařízení s termální kamerou a čipovou sadou Helio P70Blackview BV9800 Pro je robustní mobilní zařízení s termální kamerou a čipovou sadou Helio P70

Termální kamera Blackview BV9800 Pro

termální kamery Jsou široce používány bezpečnostními a obrannými organizacemi, hasiči, záchranáři a podobně. Díky termálnímu vidění můžeme najít pohřešované lidi nebo zvířata i za velmi slabých světelných podmínek, a to je BV9800 Pro nejvíce vyniká: schopnost pořizovat termální snímky v úplné tmě (Režim noční scény) díky schopnosti zpracovávat tepelné emise v obraze. Mezi výhody této kamery patří detekce zvířat maskovaných ve tmě a dokonce i lidí ztracených během výletů, požárů nebo špatně uhasených požárů. Tyto prvky lze pozorovat i ve vzdálenosti 30 metrů v úplné tmě … Působivé.

Blackview BV9800 Pro má tepelný senzor, který umožňuje pořizovat snímky v úplné tmě až 30 metrů.Blackview BV9800 Pro má tepelný senzor, který umožňuje pořizovat snímky v úplné tmě až 30 metrů.

Cena BlackView BV9800 Pro

O ní Cena BlackView BV9800 Pro Zatím nebyly zveřejněny žádné novinky. Budeme čekat, až zjistíme cenu a dostupnost tohoto zajímavého terminálu.

Výsledky a postřehy k BlackView BV9800 Pro

BlackView BV9800 Pro Nová řada prémiových mobilních produktů z odolných mobilních telefonů, která nám přináší inovaci termální kamery, což bude nepochybně velkým přínosem pro dobrodružnější; Ale mobilní telefon má také solidní hardware, velkou paměť a vynikající displej Full HD +, což je u robustních mobilních telefonů často opomíjeno.

Oficiální úvodní stránka BlackView BV 9800 Pro.