BlackView S8, funkce a cena

BlackView S8

BlackView S8

obrazovka

První věc, kterou je třeba zvážit, je toto: BlackView S8 klon Samsung Galaxy S8 to nějak podmiňuje naši srovnávací analýzu.

To znamená, začněme prvním dojmem, který nám ukazuje, že obrazovka má obrazovku. BlackView S8 není zakřivený jako na modelu Samsung ani – logicky – nemají stejnou kvalitu nebo rozlišení.

Klonovaný design

Pokud se na to najednou podíváte BlackView S8 Vypadá to jako Samsung v tvých rukou. Tento model je hlavně součástí nové vlny smartphonů od čínských značek, které nemají problém tvrdit, že jsou založeny na úspěšných formátech jiných značek. Samsung Y Manzana.

To není vše, například existuje několik modelů Android Bude brzy vydána se zářezem, jako u iPhone X.0919.

Problém je v tom, že tyto čínské značky, které se rychle rozšiřují v různých evropských zemích, slibují vybavení s téměř bezkonkurenčním poměrem kvalita / cena a (z dlouhodobého hlediska samozřejmě) mohou skončit se svými preferencemi. Samsung nebo Huawei.

Cena

JE BlackView S8 Je to dobrý příklad: za méně než dvě stě eur zůstává smartphone s celkem slušným 5,7 palcovým IPS displejem, ale s polovinou funkcí, které jsme našli u „původního“ modelu. Samsung.

Například je neuvěřitelné, že jeden z těchto smartphonů překonává smartphone. Aquaris V (239,90 eur) nebo dokonce a LG Q6 (349,90 eur).

Zde je ale nutné překonat bariéru zkreslení a získat si důvěru těch, kteří jsou zvyklí na nákup mobilních telefonů od jedné nebo dvou značek po mnoho let.

Pokud k tomu ale dojde, představte si, co by se mohlo stát, až povědomí spotřebitelů začne věnovat pozornost tomuto a dalším modelům značky. Oukitel, Elephone, Doogee, HomTom, Vernee nebo Umidigi, má vše, aby se vypořádala s jejich hlavní značkou Android.

Fotoaparáty a výkon

Jdeme zpět BlackView S8U modelu, u kterého se neočekávají skvělé výsledky, přinejmenším 500 nebo 800 eur, stále nacházíme několik dobrých argumentů: na zadní straně jsou dva fotoaparáty (jeden 13 MP a druhý pouze VGA) a dva další vpředu (se stejným konceptem), osm základní procesor, čtečka otisků prstů a 4 GB RAM.

Tyto fotoaparáty dokážou pořídit dostatečně dobré fotografie pro vytváření obsahu pro sociální sítě a dokonce i nahrávání videí při 30 fps a 1080p. V opačném směru musíme poukázat na autonomii, která byla v našich testech asi pět hodin, a na skutečnost, že není k dispozici 3,5 mm konektor pro připojení sluchátek, je k dispozici pouze konektor USB-C.

Závěr a náš názor

JE BlackView S8 Je nositelem zprávy, které bychom měli věnovat pozornost: již není nutné kupovat mobilní telefony z Číny na stránky jako Gearbest nebo Aliexpress. A když to nejméně očekáváme, budeme mít všechny tyto značky. Je to otázka času.

Srovnávací skóre BlackView S8

 • Antutu: 55572
 • 3D Mark Ice Storm Unlimited: 10128
 • Studie PCMark 8: 3389
 • Autonomie PCMark 8: 315 minut

Technické specifikace

 • Procesor: MT6750T octa-core (4 x 1,5 GHz Cortex A53 a 4 x 1,0 GHz Cortex A53)
 • Paměť: 4 GB Úložiště: 64 GB
 • Fotoaparáty: 13 MP + 13 MP
 • Displej: 5,7 ” IPS LCD (720 x 1440), 282 ppi
 • Baterie: 3180 mAh
 • Rozměry: 154 x 71,9 x 8,5 mm
 • Hmotnost: 189 gr
 • Cena: 195,12 Euro