Blocky Snowboarding je jiná a návyková hra na sněhu

maxresdefault

Nadešel okamžik. Dnes je pátek. Víme, že jste šťastní, a pokud jste student, váš týden dnes skončil. Užijte si den a využijte noci, víkend ubíhá velmi rychle. Ale pokud jste jedním z milionů lidí pracujících zítra, pochopíme vás. Dnes je pro vás ještě jeden den, a proto čekáte na každodenní hru jako májová voda. Naštěstí pro vás, přišlo s velmi zábavnou dodávkou.


Může to být nový Xiaomi Mi6?


Ačkoli hra, kterou jsme vám dnes nechali, je součástí všeho, co jsme doposud přinesli, je velmi zábavná a návyková, pokud víme, jak ji hrát. O Blocky Snowboarding. Pravděpodobně jste již viděli více her tohoto žánru distribuovaných službou Google Play a vývojáři se nezaměřují jen na Snow, ale existují i ​​fotbal, basketbal a mnoho dalších splátek. Dnes se zaměřujeme na nejkompletnější a nejzábavnější sněhovou hru.

Skákejte, dělejte kaskadérské kousky a sestupujte s Blocky Snowboarding

Blocky Snowboarding je hra s velmi animovanou, barevnou a zábavnou grafikou. Existuje několik, které můžeme odemknout, na výběr budou různé stoly a herní režimy jsou docela zábavné. Ve hře jsou některé podivné úrovně. Je to objektivní hra, ke které se vrátíme, pokud uděláme něco špatně.

Cílem hry je získat co nejvyšší možné skóre. K tomu musíme s snowboardem vést postavu ze svahu. Mapa bude plná bloků, které nám pomohou pokračovat bez srážky s čímkoli. Pohyby jsou omezené, protože můžeme jít jen tak či onak, ale vždy můžeme sestoupit.. Nejprve to stojí peníze, ale rychle získáte ovládací prvky.

Můžeme skákat, brousit a získávat rychlost, jak sestupujeme. To vše nám pomůže získat body. Není to nekonečný svah, ale máme různá roční období. Když se dostaneme na konec jednoho, budeme muset udělat skok, který se v některých případech může zkomplikovat. Půjdeme na další stanici a budeme takto pokračovat, dokud neuděláme chybu a začneme znovu.

photo5956282636781594705

Čelíme hře, která má spoustu věcí, ale skutečný herní režim stojí za to. I když se musíte vypořádat s humbukem, můžete si jej stáhnout zdarma.


Instagram přidává dvoustupňové ověření a cenzuru citlivého obsahu


Blocky Snow Ski | Google Play