Boon je již pro použití s ​​Apple Pay ve Španělsku kompatibilní

A před několika hodinami jsme do konce roku zveřejnili zprávy o oficiálním prohlášení o kompatibilitě německé banky N26 se společností Apple Pay ve Španělsku a nyní ji můžeme doručit. Boon, buďte dnes kompatibilní s touto platební metodou pro nás.

Stručně řečeno, důležitá věc pro všechny uživatele, kteří z nějakého důvodu nechtějí využít zbytek možností dostupných v naší zemi. Díky kompatibilitě Boon v Apple Pay se otevřelo několik překážek pro uživatele, kteří čekají a stále čekají na kompatibilitu svých bank s touto platební službou. To Ještě jedna možnost začít používat Apple Pay Na našem iPhone, Apple Watch nebo Mac.

Co přesně je požehnáním?

Boon je typ PayPal, kde uživatel může snadno přidat virtuální kartu do iPhone a platit pomocí této rychlé a bezpečné platební metody Apple. Boon dnes je také kompatibilní s: iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7 a 7 Plus plus Apple Watch. Společnost Wirecard tímto oficiálním prohlášením oznámila příchod služby do Španělska.

Je nyní k dispozici a můžeme jej použít za pár minut po registraci. V tomto případě by nám mělo být jasné: bezplatná služba po dobu jednoho rokuAž tento první rok uplynul platit 0,99 eura za měsíc Službu můžeme zrušit před uplynutím roku.

Jak funguje Boon?

No, velmi jednoduché. Jakmile je registrace dokončena z oficiálních webových stránek, služba funguje jako platební brána nebo virtuální debetní karta a my stačí přidat prostředky na náš účet Boon. Placení pomocí Apple Pay.

Tato registrace nevyžaduje registraci nového účtu nebo karty ani údaje z naší banky.K převodu prostředků do Boon použijeme náš bankovní účet nebo dobijeme debetní kartou. Pokud použijete kartu, bude vklad na našem účtu Boon rychlejší, ale bude nám účtovat 1% provizi, nebude nám účtovat žádné poplatky, pokud použijeme metodu bankovního převodu, ale trvá to o něco déle. V případě Platby mimo země Evropské unie Od nás obdrží provizi 1,25% z částky nákupu.

Existují dvě možnosti ZÁKLAD a PLUSV této tabulce najdete rozdíly mezi těmito dvěma a na tomto základě můžeme zadat množství atd.

Pro tuto chvíli dobrá možnost mít Apple Pay ještě dnes a doufáme, že postupně začnou tento produkt nabízet svým zákazníkům další banky a zejména velké banky.