BQ otevírá prostor BQ v Madridu

My Španělé milujeme národně uzavřené terminály středního dosahu, protože nabízejí dobrý výkon a jsou téměř vždy v našem rozpočtu, takže BQ otevírá prostor BQ v Madridu přibližování technologií lidem.

Mimo jiné podpora technooptimismu a blízký a místní zákaznický servisale také ukázat, že tato firma je víc než krásné telefony.

V tomto novém prostoru BQ Space mají zákazníci a uživatelé možnost ocenit použití technologie prostřednictvím experimentů, které jsou velmi podobné novému konceptu obchodu Xiaomi. Můžete se připojit živá vystoupení, připojit se workshopy a hrát virtuální prohlídky Do laboratoří výzkumu a vývoje BQ.

Recenze: BQ Aquaris X Pro s výkonným fotoaparátem Samsung

BQ a technologie

Obrázek - BQ otevírá zónu BQ v Madridu

V tomhle BQ oblast uživatelé budou mít možnost vědět, jak technologie přispívá ke změně světa a zlepšování životů lidí prostřednictvím projektů prováděných vědci, lékaři nebo výzkumnými pracovníky s přístroji společnosti.

Stejným způsobem BQ Spaces je navržen tak, aby posílil úzký zákaznický servisumisťovat lidi jako protagonisty zkušeností, vždy radit a odpovídat na jejich obavy. Zákazníci také najdou na tomto místě expresní opravy a náhradní služby vždy mít svůj terminál.

Obrázek - BQ otevírá zónu BQ v Madridu

BQ se připojil jeho nové místo konání Las Rozas k těm, které byly vytvořeny v roce 2016 V Madridu, Barceloně, Valencii a Rivasu s měsíční servisní kapacitou přibližně 800 lidí, která zaručuje celý sever a západ od hlavního města.

Kromě otevření tohoto centra společnost BQ pracuje na otevření nových center v zemi i ve zbytku Evropy, protože v celém regionu působí s multimediálními zařízeními a je jednou z nejprodávanějších značek. tlak na celém světě.

Oslavit to BQ otevírá prostor BQ v MadriduOd 16. do 18. listopadu uspořádali tomboly, propagační akce a bezplatné aktivity pro děti i dospělé.

Recenze: BQ Aquaris V, dobrý, pěkný a levný mobilní telefon střední třídy