Bradavické tajemství konečně přichází na Android a iOS

Sága o Harrym Potterovi nám poskytla momenty stejně dobré jako konzolové hry i vydané filmy a knihy. Jednou z nejžádanějších věcí od fanoušků nejslavnějšího kouzelníka na světě byla právě ta druhá. A to proto, že prezentace většiny knih předcházely popularizaci chytrých telefonů. Harry Potter pro Android a iOS je docela malý. Dnes máme dobrou zprávu pro každého, kdo obdivuje dobrodružství čarodějnických školních čarodějů. Citujeme Harry Potter: Bradavické tajemstvínová hra pro smartphony Jam City.

I když to bylo jen před několika týdny APK hry pro Androidvývojáři zablokovali přístup k aplikaci ze serverů, což nám bránilo ve hře ve většině zemí.


Proč pro Android nejsou k dispozici kvalitní hry?


Stáhněte si Harry Potter: Hogwarts Mystery pro Android

Jo, vypadá to, že je tu po všem tom povyku. Dlouho očekávané hra Harry Potter Je již k dispozici v různých obchodech s aplikacemi operačních systémů a od ostatních se to bude zdát jako malé překvapení.

Harry Potter: Bradavické tajemství

Téma hry nás představuje jako mladého čaroděje, který bude muset objevit nejtemnější tajemství hradu, která si můžeme přizpůsobit podle svých představ. Můžeme se učit magii, navštěvovat kurzy, odemykat nové legendární postavy a sbírat trofeje, kromě mnoha dalších aktivit. Po vstupu do školy budeme muset vyšetřovat řadu podivných událostí a podivnou prokletou kameru o zmizení sourozenců postavy tím nejčistším způsobem. Harry Potter a Tajemná komnata. Vrátit se Voldemort ve tvaru ducha? Abychom to zjistili, budeme se muset dostat na konec příběhu.

Uveďte, že stahování hry pro Android ještě není aktivní, i když se to očekává v příštích několika dnech. Pokud chceme, aby se aplikace automaticky nainstalovala na náš smartphone nebo tablet, jakmile bude k dispozici ke stažení, budeme se muset zaregistrovat na odpovídající tlačítko Prostřednictvím aplikace Obchod Play. Můžete zkusit změnit zemi obchodu Google tak, aby se stahovala před odhadovaným datem.


Toto jsou nejlepší pozadí Harryho Pottera pro WhatsApp


Harry Potter: Bradavické tajemství Harry Potter: Bradavické tajemství