bránit strom se všemi druhy zbraní

anonymní

Pravděpodobně pondělí je nejhorší den v týdnu. Přicházíme z víkendu, kdy nevstáváme brzy a nepracujeme. To nejlepší, co dnes můžete udělat, je projít den co nejdříve. K tomu není nic lepšího, než popadnout mobilní telefon a sledovat sociální sítě nebo si s ním chvíli hrát. Pokud se těšíte na novou denní hru, máte štěstí, protože je tady.


Oukitel K6000 Plus: mobilní s Nougat a 6080 mAh baterií


Každý den vám necháme cílovou hru nebo nekonečnou hru. Dnešek je jiný. Dlouho jsme hledali jinou obrannou hru, která stojí za instalaci a hraní na našem smartphonu. Vypadá to, že jsme to našli u Grove Tree, protože tento typ hry nás znovu spojil.

Protect The Tree je jednou z nejlepších obranných her, které jsme vyzkoušeli. Pravděpodobně jste hráli jednu z těchto částí, protože po celém světě existují některé velmi známé a uznávané. Tento typ hry má vždy podobné rozhraní, velmi podobnou grafiku a nejsou od sebe daleko. Protect the Tree porušuje toto pravidlo.

Cílem hry není nic jiného než ochrana magického stromu na konci cesty. Stejně jako ve všech těchto hrách můžeme umisťovat zbraně, pasti a desítky věcí, takže příchod nepřátel se stává mnohem komplikovanějším. Pokaždé, když jeden z nich dosáhne našeho stromu, sníží to život, takže budeme muset být kvalifikovaní v umisťování celého našeho arzenálu.

photo5944819493622622279

Kdykoli máme peníze, můžeme je utratit za zbraně, které je třeba napájet, aby projely každé kolo. Můžeme vylepšit každou z pastí a zbraní, které jsme umístili, abychom měli více schopností. Máme několik světů s různými mapami. Je to bezplatná hra, ale můžeme také zaplatit za některá vylepšení a další mapy. Stojí to za to, protože nemluvíme o typické hře, která nám umožňuje umístit zbraně na mřížku.


Sony Xperia L1, nový produkt japonské společnosti