Brzy vyjde Zaklínačova karetní hra Gwent…

Pokud milujete karetní hry, máme novinky, které si zamilujete. Gwent: Zaklínač bude brzy k dispozici pro Android a iOS. Je to nepochybně hra, která může konkurovat Hearthstone a Magic: The Gathering.

CD Projekt Red, vývojář tohoto nového titulu, Oznamuje, že iOS bude vydán 29. října. Ačkoli neříká nic o svém spuštění pro Android, jsme si jisti, že bude velmi blízko tomuto datu.

Toto je nová karetní hra od Zaklínače

gwent mobile

Na rozdíl od mnoha podobných titulů Ve společnosti Gwent bude vše záviset na vaší strategii a taktice.. Proč? Vaše dovednost bude vaší nejlepší zbraní k dosažení vítězství, protože dvě armády budou bojovat na stejném bojišti.

Gwent bude obsahovat mobilní verzi s nově objevenými ovládacími prvky pro dotykové rozhraní. Také, pokud plánujete hrát současně na PC i na mobilních zařízeních, budete rádi, že tyto platformy sdílejí pokrok a nákupy. K synchronizaci samozřejmě musíte mít zcela bezplatný účet GOG.

Když hrajete Gwent na některých nových iPhonech, můžete také: Užijte si 4K textury. Buďte opatrní, protože tuto hru můžete hrát plynule, pokud máte iPhone 6S nebo vyšší, iPad Mini 4 nebo vyšší, iPad 5. generace nebo vyšší, iPad 2 nebo vyšší a iPad Pro.

Gwent je nyní k dispozici pro PC, PlayStation 4 a Xbox One a na iOS bude 29. října. Zachovejme klid Až se dostane do obchodu Google Play, budeme vás informovat..

Mezitím vám doporučujeme podívat se na Rush Wars. Toto je hra kombinujte karty, strategii a vše, co potřebujete, abyste byli závislí Dlouho, než dorazí Gwent. Jsme si jisti, že vás to určitě bude bavit.

Zdroj | Telefonní aréna