Bude to aplikace pro správu Apple Watch, objevování dalších tajemství hodinek Apple

Apple Watch padají A na to už od Cupertina dostáváme tipy. Poslední, kterou jsme dostali, byla čtvrtá beta verze iOS 8.2, zásadní aktualizace, která doprovází aplikaci ke správě Apple Watch.

Přátelé na 9to5Mac zřejmě získali přístup k náhledové verzi této aplikace. Tajemství Apple Watch Řekneme vám níže:

Přizpůsobitelná domovská obrazovka:

Domovská obrazovka Apple Watch

Rozhraní Apple Watch má docela zvláštní způsob organizace aplikací. Ztrácíme klasickou mřížku iOS a místo toho jdeme na něco dynamičtějšího. Díky aplikaci Apple Watch může uživatel prakticky organizovat jaké aplikace se mají zobrazit na domovské obrazovce hodinek.

Funkce jako hodiny:

Apple hodinky

I když je to Apple Watch to je víc než jen hodinačas musí být pro uživatele zcela novým zážitkem. Kolo nelze znovu vynalézt, takže v tomto případě chytré hodinky nabídnou širokou škálu možností přizpůsobení formátu, ve kterém jsou hodiny zobrazeny:

  • Jeho přidáním budeme mít příležitost přizpůsobit vzhled hodinek. monogram Skládá se maximálně ze čtyř písmen. V monogramech má uživatel tendenci zadávat iniciály, ale kdokoli si může přidat cokoli, aby si rozhraní trochu více přizpůsobil.
  • Můžeme to udělat klasicky červený kruh s čísly označujícími oznámení Čekáme na účast na iPhone.
  • Ti, kteří mají akcie na akciovém trhu Rovněž budou moci okamžitě vidět klasické akciové značky přidáním nabídky společnosti na obrazovku sledování.

Zprávy:

Apple hodinky

Dalším bodem, který aplikace „Companion“ společnosti Apple Watch odhaluje, je způsob, jakým zacházíme se zprávami z hodinek. Nemáme virtuální klávesnici Díky rozpoznávání hlasu však budeme moci reagovat na zprávy, které dostáváme tímto způsobem. To, co říkáme, lze odeslat jako hlasovou zprávu nebo převést na text, který bude odeslán v tomto formátu.

Pokud nechceme, aby druhá osoba věděla, jestli jsme si přečetli vaši zprávu, Apple Watch nám dá povolení. povolit nebo zakázat potvrzení o přečtení. Můžeme také spravovat automatické odpovědi na příchozí textové zprávy, takže Apple Watch automaticky odpoví zprávou, kterou předdefinujeme, pokud jsme zaneprázdněni.

Nakonec se můžeme vyhnout přijímání oznámení o příchozích zprávách nebo přijímat zprávy pouze od lidí, kteří se o nás zajímají. Můžete si také vybrat: maximální počet oznámení co chceme přijímat se vstupní zprávou.

Mapy:

V sekci Mapy (pozor, Apple Watch nemá GPS, takže se při této funkci spoléháme na iPhone) nám aplikace Apple Watch umožní povolit nebo zakázat upozornění na vibrace Kdy je čas změnit směr na trase k našemu cíli.

Přístupnost:

Usnadnění Apple Watch

Tento kontext pokrývá společnost Apple. Hodinky společnosti také různé možnosti přístupnosti pro ty, kteří mají nějaký druh postižení. Pro přístup k těmto nastavením co nejrychleji jednoduše třikrát stiskněte korunku napravo od hodinek; zobrazí se nabídka s možnostmi dostupnými na hodinkách.

Najdeme mezi nimi Dabingje funkce, která nám čte to, co se objeví na obrazovce. Pokud chce uživatel používat VoiceOver, může jej aktivovat zvednutím zápěstí nebo dvojitým zvednutím. dotek Na obrazovce Apple Watch.

Budeme mít také možnost zoom rozhraní, zvýrazněte text tučně, omezte efekty animací, ovládejte průhlednost, povolte stupně šedi nebo upravte zvuk, pokud chceme upravit stereo, mono nebo intenzitu každého kanálu zvlášť.

Bezpečnostní:

Apple hodinky

Pro zabránit neoprávněnému přístupu Na základě našich Apple Watch čtyřmístný číselný kód. Upozorňujeme, že tento kód bude použit také pro platby prováděné prostřednictvím Apple Pay a hodinky musí být umístěny na našem zápěstí jako další bezpečnostní mechanismus. Pokud tento číselný kód změníme, budeme také muset znovu použít údaje o kreditní kartě, abychom mohli používat Apple Pay.

Většinu času budeme mít Apple Watch spárovány s iPhone. Odemknutím mobilního telefonu také odemknete hodiny automaticky. Aby tato funkce fungovala, je nutné hodinky znovu nosit na zápěstí.

Nakonec budeme mít možnost Vymažte veškerý obsah na Apple Watch pokud 10krát zadáte nesprávný kód.

Monitor aktivity:

Apple hodinky

Apple Watch budou také fungovat následovně: množství naší činnostiProto můžeme z vaší aplikace spravovat některé parametry související s touto funkcí.

Například můžeme Dostávat oznámení každé čtyři, šest nebo osm hodin zobrazuje postup odpovídající denní aktivity. Také budeme upozorněni, když dosáhneme doporučeného množství denní aktivity.

Měření srdeční frekvence lze povolit nebo zakázat, Totéž se děje s protokolem aktivit (kroky, ujetá vzdálenost atd.).

Další tajemství Apple Watch:

Aplikace také Sekce „Informace“ Budeme mít přístup k množství volné paměti na hodinkách, počtu skladeb v nich uložených, počtu uložených fotografií, počtu nainstalovaných aplikací, sériovému číslu Apple Watch a podrobnostem o připojení Bluetooth nebo WiFi.

Kdy můžeme hodinky Apple Watch nosit na zápěstí?

Vše ukazuje, že nakonec březen Mohli bychom prodat první jednotky Apple Watch.

Samozřejmě v příštích několika dnech obdržíme další novinky, abychom tuto pověst potvrdili nebo vyvrátili. Pro teď úniky začínají ukazovat stejným směrem.