Budoucnost komunikační knihy se nazývá Universale

V průběhu let náš telefonní seznam, pokud se ho vždy snažíme udržovat aktuální, může být nevyčerpatelným zdrojem kontaktů To je pro mnoho uživatelů cenná, bohužel velmi běžná věc, pokud při tom neztratíme spojení, což nás může zachránit před potížemi v různých situacích.

Pokud jste někdy byli nuceni vytočit telefonní číslo osoby, pravděpodobně jste se v první řadě dostali ke svým přátelům, pokud existuje šance, že je máte. Pokud tomu tak není, je pravděpodobné, že jsme se obrátili na internet, abychom získali stejný negativní výsledek jako naši přátelé. Ale Tento malý velký problém má velmi jednoduché řešení: Universale.

Univerzální

Protože jsme se dostali do situace. Obecně platí, že každý máme rodinného lékaře, se kterým chodíme, když máme zdravotní problém. Někdy není možné jít k lékaři, protože cestujeme nebo nemůžeme opustit dům. V takovém případě se pokusíme telefonicky kontaktovat našeho lékaře, Pokud máme váš telefon. Bohužel to není vždy možné. Universale nám nabízí řešení tohoto problému. Dalším problémem, se kterým se denně můžeme setkat, zejména při cestování, potřebě jít na policii nebo na naši ambasádu nebo se s nimi spojit, je akce, kterou můžeme okamžitě provést díky aplikaci Universale.

Internet nám nabízí velké množství komunikačních kanálů, jako je Facebook, Twitter, Instagram s našimi osobními údaji a LinkedIn pro obchodní záležitosti. Oba komunikační kanály fungují samostatně a nezávisle, takže pokud chceme, aby všechny naše údaje, ať už osobní nebo profesionální, byly aktualizovány u všech našich kontaktů, musíme se na tyto platformy vztahovat jeden po druhém. Universale se stará o shromažďování všech těchto údajů na jednom místěProto uchováváme všechna data pohromadě pouze vyhledáním na našem terminálu.

Všechna tato data jsou také uložena na serverech Universale, takže pokud ztratíme telefon a nepřijali jsme předchozí preventivní opatření, Neztratíme všechna data, která jsme uložiliProtože bude stačit mít všechny naše kontakty vždy po ruce jednoduchým opětovným stažením aplikace a zadáním našich přístupových údajů.

Co je Universale?

Universale, jak název napovídá, je univerzální agenda, kterou si můžete zdarma stáhnout. funguje nezávisle na seznamu kontaktů našeho chytrého telefonu, Tímto způsobem nebudeme muset aktualizovat naši agendu, protože aplikace se aktualizuje automaticky, kdykoli se změní kontaktní informace osoby.

Universale je koncipováno podle každodenního života v našem osobním i profesním životě, ale s tímto posledním aspektem toho můžeme získat mnohem víc, zvláště pokud trávíme den rozhovorem s různými společnostmi podle odpovědnosti našeho podnikání. Navíc musíte mít pro firmy To je nejlepší způsob, jak vždy udržovat aktuální kontaktní údaje společnosti, toto je vaše poloha, nová telefonní čísla nebo e-maily, aktualizace na sociálních sítích … aby kdokoli, kdo nás chce kontaktovat, nemusel procházet internet, aby zjistil aktuální informace.

Při registraci ke službě nabízené společností Universale prostřednictvím její aplikace musíme vždy udržovat naše kontaktní informace aktuální, můžeme určit, která data chceme s aplikací sdílet, takže pokud chceme sdílet pouze naši e-mailovou adresu, ale nechceme sdílet naše mobilní číslo, můžeme to udělat rychle a snadno bez přístupu k jakékoli webové službě. Nikdy si nemůžeme být jisti, zda jsou změny, které provádíme ve sdílených datech, provedeny správně.

Umožňuje nám také instalaci s kým chceme tyto údaje sdíletTímto způsobem naši rodinní příslušníci budou vždy udržovat všechna naše data aktuální a uvidí s námi všechny aktualizované komunikační kanály, zatímco třetí strany budou mít přístup pouze k kontaktnímu formuláři, který jsme vytvořili, jak jsem uvedl v odstavci. předchozí.

Co nám Universale nabízí?

Universale nám umožňuje přístup k největšímu seznamu kontaktů na světěBylo to, jako by to byly Zlaté stránky a Bílé stránky, které Telefónica distribuovala, a byly tam, kde jsme mohli rychle a snadno najít telefonní čísla kohokoli, kdo je vlastnil, nebo kontaktní informace jakékoli společnosti.

Nebudeme tedy slyšet zprávu „Žádné telefonní číslo“ nebo ještě horší, pokaždé, když chceme kontaktovat člena rodiny nebo společnost, kterou jsme dlouho neviděli. , potkat někoho za telefonem Nemá žádný vztah k osobě, které jsme tak říkali.

Služba Universale nám nabízí ve formě aplikace, která využívá naši polohu, a ne nás vždy sledovat a ovládat. navrhnout zajímavé informace blízké našemu umístěníKromě kontaktních informací, jako jsou nemocnice, zdravotní střediska, stanice metra, autobusů nebo taxi, atrakce, policejní stanice, konzuláty … můžeme volat nebo posílat e-maily, aniž bychom se museli fyzicky pohybovat.

Pokud jste přístupná osoba a chcete, aby k vám měl kdokoli rychlý a snadný přístup, stahování a instalace aplikace již nějakou dobu trvá. Pokud jste společnost, musíte si již stáhnout aplikaci Universale pro jakoukoli osobu nebo společnost, která vám k tomu volá. Mějte vždy po ruce aktuální data své společnosti.

Výhody Universale ve srovnání s tradiční agendou našeho smartphonu

  • Automatická synchronizace kontaktů se všemi zařízeními.
  • Vždy kontaktujte pojištění, i když ztratíme váš mobilní telefon.
  • Vyhledejte a najděte kontaktní informace pro své přátele, rodinu nebo profesionály.
  • Přímá komunikace s lidmi nebo společnostmi ve vaší agendě prostřednictvím aplikace.
  • Konfigurace veřejného nebo soukromého profilu, abychom si vždy mohli vybrat, kdo má přístup k našim údajům.
  • Osobní nebo firemní profil pro rodinné nebo profesionální použití, který pokrývá všechny osobní a profesionální potřeby.
  • Jednoduché rozhraní.

Stáhnout Universale

Universale je bezplatná aplikace, kterou si můžete stáhnout zde.

Aplikace již není k dispozici v App Store